Nejoblíbenější erotické pomůcky

 Vztahy 
02. února 2017 16:14 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
K oživení intimního života vyzkoušej erotické pomůcky. Shutterstock
Zajímá vás obsah sexshopu, ale nevíte, kde začít a jaké pomůcky zkusit? Postupujte podle námi vytvořeného seznamu těch nejdůležitějších nástrojů lásky, jejichž koupí rozhodně neprohloupíte.

Sexuální hračky a různé pomůcky mohou vnést do milostného života dlouholetých partnerů nové vzrušení, jiné zkušenosti a touhu po experimentu, které vztah i sex v něm dostatečně okoření. A to už stojí za to! Za některé nemusíte utratit ani korunu, u jiných zaplatíte za luxus či materiál, ze kterého jsou vyrobeny.

Nejžádanější erotické pomůcky podle výzkumů

V posledních letech bylo provedeno hned několik výzkumů, které se zabývaly skutečností, které erotické pomůcky patří k těm nejžádanějším a které jsou v posteli mileneckých párů nejvíce upřednostňovány. První příčku v provedených výzkumech, kterých opravdu nebylo málo, nebyla hražádná jiná erotická hračka, než je vibrátor. Vibrátor je právem považován za krále erotických pomůcek. Neustále přibývá na trhu firem, které se začínají zabývat výrobou vibrátorů. Výrobci se předhánějí, který z nich vyrobí dokonalejší vibrátor. Proto existují vibrátory s množstvím různých funkcí, vzhledů, velikostí, materiálů a dalších. Ženy i muže dokáže vibrátor uspokojovat celé hodiny a nikdy je neomrzí. Každý si na vibrátoru vezme přesně to, co potřebuje.

Druhé místo mezi nejžádanějšími erotickými pomůcky obsadily Venušiny kuličky, které jsou skvělou erotickou pomůckou určenou nejen pro sexuální hrátky, ale i pro posílení pánevního svalstva, což uvítají ženy především po porodu. Venušiny kuličky ocení i muži, kteří si v důsledku jejich používaní ženou užijí pevné sevření penisu během soulože, což je jistě potěší. Třetí místo si právem vybojovala afrodiziaka. Ty patří k nezastupitelnému spouštěči sexuálního chtíče. Po afrodiziakách přichází na řadu** lubrikační gely**, bez kterých si stále více partnerských dvojic neumí sex představit. Páté místo obsadily vibrační kroužky. Ty jsou určeny proto, aby pevně semkly penis a svými výstupky, kterými jsou kroužky opatřeny, zároveň stimulují klitoris ženy. S pomocí této erotické pomůcky jsou schopny oba partneři dosáhnout orgasmu. Za nimi obsadila šestou příčku erotická pouta, následovaly bičíky, anální dilda a anální kolíky a jako další v řadě byly vibrační kačenky.

Vzhled erotických pomůcek je důležitý

Na vzhledu erotických pomůcek záleží celkem dost. Lidé většinou dávají přednost věcem, které se jim líbí na pohled. Zvláště ženy mají rády erotické pomůcky, které jsou příjemné nejen na pohled, ale také na dotek. Snad i proto patří vibrátory k nejoblíbenějším erotickým pomůckám, neboť materiál, ze kterého jsou vyráběny, se velmi podobá lidské kůži. Proto ženám připomíná opravdový penis, což je velmi vzrušuje. Ženy také dávají přednost erotickým pomůckám, které vynikají luxusním nádechem a krásným vzhledem. Upřednostňovány jsou i erotické pomůcky výrazných veselých barev.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Jurského parku, Sam Neill, odhalil, že trpěl rakovinou: Těší mě, že jsem naživu, říká

Styl

V boji proti vráskám a ochablé stárnoucí pokožce, vsaďte na mikrojehličkovou terapii. Stimuluje tvorbu...

Tech

Největší nukleární ponorky světa: Ruské Akuly a Boreje