Tetované pihy jsou trendy!

 Krása 
06. března 2017 21:49 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nový módní hit, tetované pihy! Shutterstock
Pihy, ti co je mají, by se jich většinou rádi zbavili a ti, kterým slunce podobný doplněk nedopřeje, po nich touží. Ženy propadly novému trendu, nepřehlédnutelné tečky si na obličej "přilepují" dodatečně.

Využití tetování v kosmetice není nic nového - třeba obočí se tak dnes už dělá běžně. Vzhledem k tomu, že jde o polopermanentní ozdobu, nejedná se o klasické tetování a platí to i pro tetované pihy.

Vytetované pihy jsou nyní záležitostí jen některých pokročilých a luxusních kosmetických salonů, ale někteří lidé předpovídají, že by časem mohlo jít o mnohem výraznější trend. Hlavní nevýhodou frecklings je, že rozdíl prostě poznáš. Až tak tmavé obvykle pihy nebývají a takovou úpravu rozpoznáš i z větší vzdálenosti. Po pár měsících však „proniknou hlouběji“ a naberou mnohem reálnější barvu a ve finále jsou od těch reálných pih k nerozeznání. Na tetování pih se používá speciální inkoust, který asi po dvou letech z kůže mizí, zřejmě i proto se mnoho žen nebojí podstoupit podobný krok.

Drobné tetování na obličeji je pouze semi-permanentní (podle dermatologů takové tetování vydrží zhruba dva roky, poté výrazně zesvětlá či zmizí) a stále častěji ho nevyhledávají jen ti, co se narodili bez pih, ale i ti, kteří si rozverný letní obličej plný drobných znamének chtějí udržet i dlouho po dovolené. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Dům a zahrada

Zimní tip, jak načechrat a vyčistit koberec. Sníh to dokáže a vrátí mu i barvy

Zavřít reklamu