Podle čeho poznáte, že jste dobrá v posteli?

 Vztahy 
09. března 2017 20:39 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Někdy se na první pohled nudná a spořádaná žena v posteli promění v sexuální dračici a někdy jen tak leží a čeká co se stane.  Shutterstock
Myslíte si, že v posteli nemáte konkurenci? Jste dračice nebo jste spíš submisivní a raději se partnerem necháte vést? 

Za blonďatou kráskou na podpatcích a v minisukni, na kterou bylo použito méně materiálu než na kapesník, se otočí nejeden muž a většině z nich bleskne hlavou myšlena, že by taková žena byla určitě v posteli dračice. Je to ale opravdu tak? První dojem může často klamat a očividně sebevědomá dívka může v posteli ležet jako prkno, a naopak zakřiknutá žena sedící v koutě se při postelových hrátkách může proměnit v divošku. Jste sen všech mužů, nebo se jako milenka máte ještě co učit? 

Přestal se kontrolovat

To, že má erekci, neznamená nic. Ovšem v momentě, kdy se muž fyzicky neovládá, může vykřikovat jména, hesla, zatínat ruce i nohy, nebo se dokonce i smát. Prostě sexuální trans…

Nemůže se vás nabažit

Chce to dělat znovu a znovu. Po prvním orgasmu se co nejrychleji chystá na druhý, hladí vás, obdivuje vaše tělo a fascinovaně vás sleduje „při práci“. Ano, jen vás. Jste totiž hvězda.

Nechává se vést

Ví, že mu neukousnete penis, naprosto podléhá okamžiku, důvěřuje vám a klidně se i stáhne. Tváří se, jakoby měl každou chvíli bouchnout, což může být způsobeno vysokou hladinou oxytocinu, serotoninu a dopaminu. (Hormony štěstí, které se vylučují při sexu. Někteří vědci tvrdí, že jejich zásoba vydrží až jeden den).

Je vstřícnější a chce znovu

Sex dělá další sex. Zvlášť ten dobrý. Proto po výborném milování není výjimečné, že dostanete koketní pozvání k dalším setkáním. Prostě vás ten šibal nemůže dostat z hlavy, protože máte v sobě ochotu k autoerotice, kladný vztah k vlastnímu tělu, zvědavost, chuť poznávat a experimentovat. Právě tohle je podle sexuologa Zlatko Pastora projev sexuální kreativity.

I když existuje riziko, že muž chce být pouze taktní, k výrazům jeho chvály nebuďte laxní. Někteří opravdu nahlas říkají, že to bylo úžasné – a myslí to upřímně.

Témata: postel, žena
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vilma Cibulková oslavila šedesáté narozeniny. Její život byl naplněn vzlety i pády na samé dno:...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná