Podle čeho poznáte, že jste dobrá v posteli?

 Vztahy 
09. března 2017 20:39 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Někdy se na první pohled nudná a spořádaná žena v posteli promění v sexuální dračici a někdy jen tak leží a čeká co se stane.  Shutterstock
Myslíte si, že v posteli nemáte konkurenci? Jste dračice nebo jste spíš submisivní a raději se partnerem necháte vést? 

Za blonďatou kráskou na podpatcích a v minisukni, na kterou bylo použito méně materiálu než na kapesník, se otočí nejeden muž a většině z nich bleskne hlavou myšlena, že by taková žena byla určitě v posteli dračice. Je to ale opravdu tak? První dojem může často klamat a očividně sebevědomá dívka může v posteli ležet jako prkno, a naopak zakřiknutá žena sedící v koutě se při postelových hrátkách může proměnit v divošku. Jste sen všech mužů, nebo se jako milenka máte ještě co učit? 

Přestal se kontrolovat

To, že má erekci, neznamená nic. Ovšem v momentě, kdy se muž fyzicky neovládá, může vykřikovat jména, hesla, zatínat ruce i nohy, nebo se dokonce i smát. Prostě sexuální trans…

Nemůže se vás nabažit

Chce to dělat znovu a znovu. Po prvním orgasmu se co nejrychleji chystá na druhý, hladí vás, obdivuje vaše tělo a fascinovaně vás sleduje „při práci“. Ano, jen vás. Jste totiž hvězda.

Nechává se vést

Ví, že mu neukousnete penis, naprosto podléhá okamžiku, důvěřuje vám a klidně se i stáhne. Tváří se, jakoby měl každou chvíli bouchnout, což může být způsobeno vysokou hladinou oxytocinu, serotoninu a dopaminu. (Hormony štěstí, které se vylučují při sexu. Někteří vědci tvrdí, že jejich zásoba vydrží až jeden den).

Je vstřícnější a chce znovu

Sex dělá další sex. Zvlášť ten dobrý. Proto po výborném milování není výjimečné, že dostanete koketní pozvání k dalším setkáním. Prostě vás ten šibal nemůže dostat z hlavy, protože máte v sobě ochotu k autoerotice, kladný vztah k vlastnímu tělu, zvědavost, chuť poznávat a experimentovat. Právě tohle je podle sexuologa Zlatko Pastora projev sexuální kreativity.

I když existuje riziko, že muž chce být pouze taktní, k výrazům jeho chvály nebuďte laxní. Někteří opravdu nahlas říkají, že to bylo úžasné – a myslí to upřímně.

Témata: postel, žena
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu