Sváteční manikúra. Jak si upravit nehty ve stylu Vánoc

 Krása 
21. prosince 2019 12:57 / Eva Vogelová
  0   0
📷
10 fotografií v galerii
Výrazné nehty o svátcích letí  Depositphotos
V období Vánoc byste si měly najít čas pro sebe, abyste si odpočinuly od neustálého stresu. Ve chvíli, kdy budete mít uklizený dům, napečené cukroví a nakoupené dárky, oddychněte si. Udělejte si vánoční manikúru. Čekají vás patrně setkání s rodinou a silvestrovský večírek. Nová manikúra se k těmto příležitostem náramně hodí.

Patrně každá žena chce mít v období svátků hezky upravené nehty. Ani vy nemusíte být výjimkou. Vánoční manikúru si s trochou zručnosti zvládnete udělat i samy. Inspirujte se, jaká nejvíce letí.

Červená barva je v kurzu neustále

K Vánocům patří červená barva. Nemusíte s ní mít pouze vyzdobený byt, ale i nehty. Pokud nemáte na propracovanou manikúru dostatek času, sežeňte si třpytivý lak v červeném odstínu. Stačí, když ho jednoduše nalakujete a máte vystaráno. Červená na nehtech nikdy nic nepokazí.

Motivy Vánoc vždy potěší

Chcete mít důkladně propracovanou manikúru? Vytvořte si na nehtech motivy Vánoc. Samy si můžete lakem namalovat vločky či stromečky. Pokud si na to netroufáte, můžete si pořídit maličké nálepky sobů, dárků nebo hvězd. Jaký motiv si vyberete, záleží už jen na vás.

Měly byste vánoční motivy barevně sladit s lakem. Budou Vánoce, takže se vám barevnější nehty budou hodit. Odstíny zelené, červené, modré a bílé jsou o svátcích v kurzu.

Přežeňte to se třpytkami

Připadaly vám třpytivé laky vždycky až moc kýčovité? Na Vánoce však se třpytkami šetřit nemusíte, protože se nosí. Ideálně použijte zlaté třpytky na celé nehty. Pokud se vám na celých nehtech nelíbí, naneste je jen na polovinu, aby vám nepřipadaly nehty moc přeplácané.

S metalickými odstíny nic nezkazíte

Metalické odstíny jsou v módě nejen o Vánocích. Budete s nimi vypadat jako dámy. Můžete zkombinovat hned několik metalických odstínů, ale i s jedním budou vaše nehty vypadat velmi profesionálně. Nejpopulárnější jsou zlaté a stříbrné odstíny.

Nemusíte se vyhýbat ani černé barvě, která v metalickém podání vypadá moc hezky. Nedoporučujeme vám metalické odstíny zdobit různými tvary, nebudou se k nim hodit. Uvidíte, že ostatní budou vaše upravené nehty obdivovat. O tom, jak připravit vlasy na zimu, jsme psali zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Pokud chcete zhubnout a posílit své zdraví, neměl by vaši pozornosti uniknout jeden druh čaje

Dům a zahrada

Jak si ochočit morče a naučit ho slyšet na jméno

Zavřít reklamu