Zrcadlové nehty jsou hitem sezóny

Nejnovější trend v lakování nehtů.
 Krása 
17. března 2017 19:28 / Internet
  4   1
Metalické odlesky stříbrné, růžového zlata nebo podtón do zelené či modré. Absolutní lesk na nehtech se stal hitem sociálních sítí.

V angličtině Mirror nails, do češtiny přeloženo jako zrcadlové nehty - přesně ty se totiž staly novým hitem, který si ženy nechávají lakovat. Je to nanejvýš pár let, kdy největší úspěch zaznamenávaly matné nehty a na odbyt šly matující top coaty, teď frčí plný mat na rtech a nehty poslední rok žádají hodně lesku a gelový dojem. 

Lak

Co se laku týče, není to úplně jednoduché. Lehce se vám totiž může stát, že výsledný efekt nebude zcela hladký. Je třeba si dát pozor i na perleťový efekt. 

Samolepky nebo folie na nehty

Folie se dá pořídit už připravená a nastříhaná, takže se s ní krásně manipuluje. Před použitím folie je potřeba nehty důkladně očistit, následně fólii přilepte co nejblíže k nehtové kůžičce, a pak celý nehet vyhlaďte suchým vatovým tampónkem. Konce zastřihněte pomocí nůžtiček. 

Speciální prášek

Ze všech tří variant je manipulace s práškem nejsložitější. Můžete se ale spolehnout na dokonalý výsledek. Vypadá čistě a opravdu působí zrcadlově. Speciální prášek je ta nejspolehlivější metoda, jak mirror nails vytvořit, právě s ním pracují manikérky v nehtových salonech. Pořídit si ho ale můžete i vy a to ve speciálních prodejnách zaměřených na nehtový design nebo na internetu. 
Postup není nijak složitý, vyžaduje ale trošku trpělivosti a pečlivosti. Nehty nalakujte podkladovým lakem a vytvrďte v UV lampě. Následně pomalu vetřete prášek pomocí houbičky, která bývá součástí balení. Na závěr zalakujte průhledným top coatem a lak znovu vytvrďte.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak zahustit řídké vlasy? Existuje několik rad!
Přehled piercingu do uší
Spálili jste se na slunci? Pro lék sáhněte do lednice
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Na horách nemusíte pouze lyžovat. V kraji seriálu Doktor Martin vás čeká spousta zábavy

Dům a zahrada

Triky v péči o pokojové rostliny, které jste ještě nevyzkoušeli

Bydlení

Vybíráte stojan na stromeček? Ne každý se hodí pro všechny

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn