Bylinky, které zvyšují erotickou touhu a zlepší váš intimní život

 Vztahy 
27. září 2016 11:29 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zkuste přírodní afrodiziakální bombu!  Profimedia
Vaše intimní chvíle mohou být ještě intenzivnější. Nevěříte? Vyzkoušejte sílu bylin lásky!
Sexuální touha je nejsilnější hybnou silou vůbec, říká se s nadsázkou. Možná i vy často přemýšlíte o tom, jak tu svoji trochu umocnit!

Koření a byliny jsou nepostradatelnými pomocníky, ale i účinnými afrodiziaky. Jsou totiž bohaté na esenciální oleje. Stimulují krevní oběh a probouzejí sexuální energii.

Libeček konzumujte syrový
Obzvlášť petržel byla v antice symbolem znovuzrození a její stonky byly ve středověku používány ke vzbuzování milostného okouzlení. Ne nadarmo má libost ve svém názvu i další běžně pěstovaný druh - libeček. I jeho účinky jsou, stejně jako u ostatní kořenové zeleniny, mnohem zřetelnější při konzumaci v syrovém stavu.

Do stejné čeledi jako mrkev náleží i anýz a koriandr. Na rozdíl od kořenové zeleniny jsou však užitkovou částí plody. Bazalka, rozmarýn a šalvěj jsou neodmyslitelnou součástí jihoevropské kuchyně. Účinky éterických olejů obsažených v nadzemní části rostlin si však můžete vychutnat i v teplé koupeli.

Oregano
Má silnou a štiplavou chuť a vůni, typickou pro středomořskou kuchyni. Pokud dáte hrst oregana do horké vodní lázně pro dva, zažijete velmi erotický zážitek.

Kotvičník zemní
Už odpradávna je tribulus užívaný v indické a ajurvédské medicíně jako tonikum pro posílení těla a afrodisiakum. V Evropě byl odpradávna užíván k léčení erotických dysfunkcí a jako zvyšovač erotické touhy.

Ženšen pravý
V Asii jedno ztradičních přírodních afrodiziak na posílení duševní i fyzické síly, které zlepšuje erekci a sexuální zážitky

Maca(Lepidium Meyeni)
Prastará bylina peruánských And. Vědecký výzkum potvrdil její účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, podporuje erekci, libido a má významný vliv na reprodukční zdraví
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...