Skiareál ve Špindlu slibuje na víkend ideální sněhové podmínky. Nabídne lyžařské závody i koncert.

Špindlerův mlýn
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Ostatní 
25. února 2016 13:11 / archiv
  0   0
Přestože to v nížinách moc nevypadá, na horách je zima v plném proudu. Pokud plánujete vyrazit na víkend na hory, zkuste Špindlerův Mlýn, který nabízí 23 kilometrů upravených sjezdovek a skutečně výborné lyžařské podmínky. Těšit se můžete i na koncert ve Špindlerovském Ledáriu nebo amatérské závody S ČT Sport na vrchol.

„Ve Špindlerově Mlýně je zima stále v plném proudu. Teploty klesají a začali jsme opět zasněžovat. Na sjezdovkách máme čtyřicet až sedmdesát centimetrů sněhu a svahy samozřejmě denně upravujeme. V provozu jsou všechny lanovky i hlavní vleky a k dispozici je kolem třiadvaceti kilometrů sjezdovek. V nadcházejících dnech by nám mělo podle předpovědí přát i počasí, takže všechny lyžaře a snowboardisty určitě zveme užít si slunce a pravé zimní počasí," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

Návštěvníci mohou během víkendu vyzkoušet také například Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě urolbované sjezdovce ještě před oficiálním spuštěním lanovek s bohatou horskou snídaní nebo naopak večerní lyžování na Hromovce, která je nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Čechách. Snowboardisté nebo freestyloví lyžaři se mohou vyřádit na Funtracku Hromovka, kde je čekají nejrůznější bedny, zábradlí nebo i boule a vlnky pro zpestření jízdy. Na Svatém Petru se bude od pátku 26. února konat základní kolo oblíbeného amatérského závodu pro veřejnost S ČT Sport na vrchol.

Pokud dáváte přednost kultuře, pak si včas zajistěte vstupenky na páteční koncert ve Špindlerovském Ledáriu, kde zazní písně z muzikálu Noc na Karlštejně v podání sopranistky Lucie Juránkové a sólistky Magdy Vítkové. „Hudební večer měl naposledy obrovský úspěch, tak jsme se rozhodli jej zopakovat. Návštěvníky vyvezeme k Ledáriu i zpět do Svatého Petra novou šestimístnou vyhřívanou lanovkou na Pláně. Koncert potrvá zhruba půl hodiny. Ledárium je jinak zájemcům k dispozici zdarma každý den a nabízí výstavu ledových soch k příležitosti 700. výročí narození Karla IV.," doplnil René Hroneš, obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Zajímavé zážitky slibuje Skiareál i v následujících týdnech. První březnovou sobotu se tu uskuteční veřejný závod v běhu na lyžích Krkonošská 70. Následovat bude turnaj ve volejbale na sněhu, který se ve Špindlerově Mlýně uskuteční v rámci evropské Snow Volleyball Tour. Zahrát si ale může i kdokoli z návštěvníků ve speciálním turnaji pro veřejnost. Březnové akce vyvrcholí devátým ročníkem největšího snowboardového závodu u nás – Audi Snowjamem. Ten se již třetím rokem řadí do světového poháru FIS ve slopestylu, a slibuje tak jednu z nejlepších snowboardových akcí se skvělou atmosférou a špičkovými jezdci z celého světa. I letošní ročník bude finálovým závodem celé série, vítězům tak budou právě ve Špindlerově Mlýně předány zlaté glóby. Více na www.skiareal.cz
◼ redakce / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Výkladní skříň Asie: Poznejte krásy, na které nikdy nezapomenete

Dům a zahrada

Při sestavování kuchyně se stále hodně lidí dopouští mnoha chyb. Vyvarujte se jich

Bydlení

Růže ozdobí každou zahradu. Zasadit si je můžete klidně i teď v létě

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu