Pro tvrďáky i pro ženy, v nichž se skrývají dobrodružky!

Velká paráda nejenom uvnitř, ale i zvenku, viďte?
 Ostatní 
10. listopadu 2015 18:09 / www.bbart.cz
  0   0
Není snad člověka, kterému by nelichotilo, je-li považován za sečtělého. Darujete-li tedy někomu knihu, vždy tím obdarovanému tak trochu načechráte pírka. Darujete-li ovšem některou z knih, které vám doporučíme, uděláte tím možná i z nečtenáře čtenáře. Nedá se od nich totiž odtrhnout. Tady je tedy několik tipů, které ocení jak muži, tak i ženy se zálibou v dobrodružství a záhadách.

Někdo si knihu před nákupem rád prohlédne. Pro takové jsme vybrali tituly, které jsou k dostání u všech dobrých knihkupců. A kdo má rád dodání až do domu, může zvesela objednávat na www.bbart.cz. Dnes máme pár tipů skvělého čtení pro muže.

Modrý Labyrint (Lincoln Child, Douglas Preston)
Dávno pohřbené rodinné tajemství přichází pronásledovat zvláštního agenta Aloysia Pendergasta, Sherlocka Holmese dnešní doby… Začne to vraždou. Jeden z Pendergastových nejnesmiřitelnějších, nejobávanějších nepřátel se ocitne na jeho prahu – mrtvý. Pendergast nemá zdání, kdo nese za vraždu odpovědnost, ani proč se tělo ocitlo před jeho domem. Záhada nese všechny znaky dokonalého zločinu, až na jedno záhadné vodítko: kus tyrkysu, nalezený v žaludku zesnulého. A zanedlouho se agent stane obětí ďábelsky chytrého spiknutí, které ho zasáhne na duchu i na těle a vede k zúčtování, jaké si nikdy nedokázal ani představit.

Počátek zkázy (Grant Blackwood, James Rolins)
Román z nové průlomové série s hlavními hrdiny kapitánem Tuckerem Waynem a jeho spolehlivým vojenským psem Kainem, které čtenáři již znají z dobrodružství Sigma Force. První sólové dobrodružství zavede tuto jedinečně nadanou dvojici k odhalení převratné pravdy o… Počátku zkázy.

Projekt Kraken (Douglas Preston)
Umělá inteligence nazvaná Dorothy je nejdůmyslnějším produktem kybernetického programátorství. Jenže unikne do internetu a drží svět v šachu. Podaří se ji zneškodnit dříve, než začne vše ničit v přesvědčení, že lidstvo není o moc víc než obtížná virová nákaza?
◼ redakce / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Opravdový poklad mezi ostrovy. Na návštěvu bez povolení ale zapomeňte

Dům a zahrada

Vezměte si z dýní maximum. Zpracujte i semínka, jsou plná vitaminů a minerálů

Bydlení

Jak správně používat a skladovat med, aby v něm zůstaly účinné látky. Mnoho lidí chybuje

Zavřít reklamu