Najděte si partnera, cestujte a buďte elegantní

 Vztahy 
24. prosince 2015 16:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Cestování a seznámení lze spojit. Tedy propojit takzvaně příjemné s užitečným Shutterstock
Jste zrovna bez partnera a lámete si hlavu nad tím, kde objevit toho pravého? Příležitosti k seznámení existují, jde jenom o to, vyjít jim vstříc. První možnost, která se nabízí, je hledat v práci. Tam ovšem dávejte pozor a lovte jen ve vodách svobodných nebo rozvedených, kteří už mají minulé vztahy vyřešeny.

KDE A JAK HLEDAT TOHO PRAVÉHO?

Cesta, jak získat toho pravého , není zase tak složitá, jak vám teď možná připadá. Sportujte, zabývejte se svými koníčky, možná právě při nich narazíte na vhodný protějšek, který vám padne do oka. A pokud ani to ne, zkuste internetové seznamky. Už dávno nejde o metody nějakých zoufalců, naopak zde díky sofistikovanému zadávání požadavků a vyhledávání můžete narazit na partnera, který bude dokonale vyhovovat vašim představám.

VYDEJTE SE ZA TEPLEM DO ORIENTU

Rádi byste se v zimě trochu zahřáli a alespoň na chvíli vyrazili ze sychravé zimy někam do tepla? Dovolená u moře může být realitou i nyní, pokud i vyberete nějakou jižní destinaci. Můžete například navštívit Turecko , které je velmi oblíbenou zemí. Proč se vydat právě sem?

• Máte možnost poznat jinou kulturu s nádechem Orientu. • Ceny jsou zde poměrně příznivé. • Najdete zde spoustu historických památek včetně těch antických, například místo, kde stála Trója. • Překvapí vás krásná příroda, například skalní města v Kappadocii. Turecko je příjemnou destinací ke strávení pobytu, ovšem musíte respektovat, že jde o odlišnou kulturu.

KABELKU SLAĎTE S OUTFITEM

Dámy, ať již vyrážíte na schůzku se svým vyvoleným, nebo se chystáte na cesty za koupáním, vyplatí se koupit koženou kabelku , která vás bude reprezentovat. Kabelky z měkké kůže jsou nejenom elegantní a dají se vybírat v různých barvách podle aktuálního oufitu, ale zároveň i praktické. Vejde se do nich i A4, mají velmi dobře řešené vnitřní uspořádání.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej