Dnes ženy po celém světě slaví Mezinárodní den ženského orgasmu

 Vztahy 
08. srpna 2016 21:24 / redakce
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Mezinárodní den mokrého ženského orgasmu Internet
Dámy i dívky po celém světě slaví Mezinárodní den ženského orgasmu. A tím nejlepším způsobem, jak ho oslavit, je samozřejmě pořádné vyvrcholení. Pokud ale nemáte partnera po ruce, můžete si udělat radost samy.
Svátek vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii, kde se jeden radní rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za "sexuální dluh" vlastní manželce. Svátek se slaví v Brazílii, Španělsku, Mexiku, Argentině, Peru a Norska. Ale proč ho nezačít slavit také u nás? Vždyť co může být příjemnějšího, než potěšit svou milovanou ženu, milenku, přítelkyni krásným orgasmem? Ženy tento svátek milují určitě více, než MDŽ!

Vědu stále zajímá, ale právě ona je často mimo


Někteří sexuologové a gynekologové tvrdí, že orgasmus je jenom jeden, kdežto jen místo, ze kterého je provokován a vybavován, je různé. Častokrát s touto teorií ženy nesouhlasí a tvrdí, že ony mají minimálně orgasmy dva. Takzvaný klitoridální a vaginální. Mezi další trefy patří kombinace těchto dvou, pak mokrý orgasmus, anální, bezdotykový či prsní.

V každém případě bylo vědecky prokázáno, že z fyziologického hlediska není rozdíl mezi orgasmem navozeným z oblasti klitoridální a orgasmem navozeným jen z oblasti vaginální. Jenže možná je to proto, že se na všechno jde tak vědecky!

Ženy prostě rozdíly v orgasmech pociťují – a basta. Nějaké čáry máry na papíře to nezmění. Podle českého výzkumu 72 % žen mělo již ony dva „hlavní“ typy orgasmů, přičemž 43 % roštěnek oba považuje za stejně intenzivní.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petr Jákl exkluzivně promluvil o soukromí a přidal recept na dlouhé manželství

Styl

Jaké šperky jsou nejvhodnější, když máte citlivou pokožku

Tech

Rychlé pulzní laserové zbraně budou za několik let pálit z amerických stíhaček

Zavřít reklamu