Dnes ženy po celém světě slaví Mezinárodní den ženského orgasmu

Mezinárodní den mokrého ženského orgasmu
 Vztahy 
08. srpna 2016 21:24 / Internet
  0   0
Dámy i dívky po celém světě slaví Mezinárodní den ženského orgasmu. A tím nejlepším způsobem, jak ho oslavit, je samozřejmě pořádné vyvrcholení. Pokud ale nemáte partnera po ruce, můžete si udělat radost samy.
Svátek vznikl v severovýchodním městě Esperantina v Brazílii, kde se jeden radní rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za "sexuální dluh" vlastní manželce. Svátek se slaví v Brazílii, Španělsku, Mexiku, Argentině, Peru a Norska. Ale proč ho nezačít slavit také u nás? Vždyť co může být příjemnějšího, než potěšit svou milovanou ženu, milenku, přítelkyni krásným orgasmem? Ženy tento svátek milují určitě více, než MDŽ!

Vědu stále zajímá, ale právě ona je často mimo


Někteří sexuologové a gynekologové tvrdí, že orgasmus je jenom jeden, kdežto jen místo, ze kterého je provokován a vybavován, je různé. Častokrát s touto teorií ženy nesouhlasí a tvrdí, že ony mají minimálně orgasmy dva. Takzvaný klitoridální a vaginální. Mezi další trefy patří kombinace těchto dvou, pak mokrý orgasmus, anální, bezdotykový či prsní.

V každém případě bylo vědecky prokázáno, že z fyziologického hlediska není rozdíl mezi orgasmem navozeným z oblasti klitoridální a orgasmem navozeným jen z oblasti vaginální. Jenže možná je to proto, že se na všechno jde tak vědecky!

Ženy prostě rozdíly v orgasmech pociťují – a basta. Nějaké čáry máry na papíře to nezmění. Podle českého výzkumu 72 % žen mělo již ony dva „hlavní“ typy orgasmů, přičemž 43 % roštěnek oba považuje za stejně intenzivní.
◼ redakce inStory.cz
Kam dál?
Nenechte tchyni rozvrátit váš vztah
Mingle život má své výhody i nevýhody
Rozchody jsou bolestné, ale důležité. Kolik rozchodů je tak akorát?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Zájezd do Londýna pro děti: Zažijte na vlastní kůži čarodějnickou školu Harryho Pottera

Zprávy

Přidávat se nebude. Státní zaměstnanci nemůžou počítat s dalším plošným navýšením platů

Bydlení

Barvy v kuchyni: Která povzbuzuje chuť k jídlu a která ji naopak tlumí?