Pět nejdůležitějších znamení, podle kterých rozpoznáte opravdovou lásku

Jak se pozná pravá láska?
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Vztahy 
03. února 2021 09:27 / Pixabay
  4   0
Všichni vyjadřujeme své pocity různými způsoby. Váš nejlepší způsob, jak ukazujete někomu svoji lásku, nemusí být ale stejný u každého.

Existuje mnoho způsobů, jak lze lásku vyjádřit, a některé nemusejí být zpočátku snadno rozpoznatelné. Ale je tu pět základních znamení.

1) Naprostá upřímnost

Pokud je k vám někdo naprosto upřímný a zároveň je ochotný naslouchat, co mu říkáte vy, tak to znamená, že jste plně sami sebou. A to mimo jiné zahrnuje i mluvení o vašich hlubokých pocitech lásky. V takovém upřímném prostředí budete vy i váš partner zcela v pohodě a pocítíte plnou sílu vaší lásky.

2) Mluvení o budoucnosti

Když vy nebo váš partner hovoříte o společné budoucnosti, je to jednoznačně známka pravé lásky. Nemusí to být nic konkrétního, jako je dům nebo děti, může to být stejně jednoduché jako mluvit o spoření na cestu do zahraničí nebo o koupi nového společného  auta. Takové rozhovory uklidňují srdce i mysl, protože ukazují odhodlání a bezpodmínečnou lásku.

3) Projevy vzájemné hrdosti

Byl někdo z vás povýšen v práci, dosáhl osobního cíle nebo získal nového dobrého přítele? Ať je to cokoli, prokažte si vzájemnou hrdost na věci, kterých jste dosáhli. Spíše než žárlit, buďte nadšení a řekněte tomu druhému, jak jste na něj hrdí. To dodá vašemu partnerovi neuvěřitelnou duchovní podporu a bude si jistý, že ho opravdu milujete.

4) Důležitost odpuštění

Odpuštění není o tom, že jste se nechali ponížit. Jde o to být laskavější a připomenout si, že jsme všichni jen lidé a všichni děláme chyby. Zvolte raději odpuštění a hněv nechte za sebou. To, jak jednáte vůči konkrétní osobě, nebo ona vůči vám, se bude lišit v závislosti na okolnostech, ale pokud se rozhodnete jednat se soucitem a odpuštěním, bude vědět, že ji bezpodmínečně milujete a vy budete vědět, že jste milováni.

5) Emocionální dostupnost

Nestačí jen zbourat emoční zeď, protože si důvěřujete, musíte si také navzájem být jisti, že si můžete věřit. Být emocionálně k dispozici znamená vyjádřit se, aniž byste něco skrývali, zadržovali tajemství nebo potlačovali určité emoce. A pokud vy a váš partner odpovídáte tomuto popisu, pak je jisté, že láska, kterou máte k sobě navzájem, je skutečně bezpodmínečná. Dále čtěte: Co se děje, když se zamilujete do někoho, koho byste milovat neměli.

Mirka Malá | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

Zavřít reklamu