Těhotenské fotografie v mléčné vodě jsou ohromným hitem!

 Krása 
10. července 2017 10:00 / Kateřina Kofroňová
  0
📷
7 fotografií v galerii
Focení v krajce v mléce je velmi něžné a přeci tolik ženské. Pinterest
Chcete si nechat zvěčnit bříško, ale ateliérové fotky těhotných žen v negližé vám přijdou nevkusné nebo s na ně prostě necítíte? Nevadí, už to stejně začíná být kýč. Nejnovějším trendem v těhotenském focení je totiž focení v mléčné vodě s květinami. Můžete si ho dokonce zkusit nafotit i sami.

Když poprosíte šikovnou kamarádku, maminku nebo i manžela, můžete si tyto krásné a něžné fotografie vytvořit i ve vlastní vaně. Není na tom nic těžkého. Jen musíte fotografovi sdělit, že je potřeba, aby vás fotil shora.

Symbolika v mléce

Tento druh focení staví na spojitosti s přírodou, něžnosti a romantice. Mléko ve vodě vypadá nejen něžně, zakrývá veškeré partie, které mají být zakryty, ale navíc je to i symbolické. Budoucí mamince se začíná tvořit mléko, přirozená potrava, kterou pak bude krmit své milované dítě.

Tuto mléčnou koupel si můžete vytvořit i doma. Smíchejte půl hrnku jedlé sody, 15-20 kapek esenciálního levandulového oleje, 1 a ½ hrnku sušeného mléka. Tato směs vám vystačí na dvě koupele.

Pokud chcete něco jiného, originálního, přírodního

Do vany pak ještě před focením naházejte čerstvé květiny a pusťte se do toho. Samozřejmě můžete do vody nalít jen obyčejné mléko, ale s vůní levandule se vám bude mnohem příjemněji při koupeli relaxovat. Na focení si udělejte romantický účes – nejlépe vypadají copy a drdoly, ale krásné jsou i rozpuštěné vlnité vlasy. Líčení nevolte příliš výrazné, nevypadalo by to v kombinaci s něžností koupele přirozeně.

Zvolte, zda se budete fotit nahá, nebo zahalená. Nahé fotografie jsou krásné a vkusné, protože stejně díky neprůhlednosti vody není nic vidět. Když s ale zahalíte do krajkových šatů, nebo můžete použít jen krajkovou záclonu, kterou obepnete prsa a bříško, bude celá kompozice působit také krásně.

Něžná alternativa ateliérového focení

Mnoho žen není ochotných absolvovat ateliérové focení, protože jim to přijde buď nevkusné, nebo mají pocit, že jejich tělo není v takové kondici, aby se ukazovaly v krajkovém prádle. Mléčná vana sluší všem postavám, typům i věkovým kategoriím.

Navázat i s dítětem

Krásně vypadají i fotografie s dítětem. Můžete se nejprve nechat zvěčnit sama s bříškem, a poté vytvořit podobné fotografie i s miminkem, nebo počkat až po porodu a vyfotit se jen s dítětem. I když je to stále kontroverzní téma, velmi symbolicky vypadají fotografie, kde žena své dítě v mléčné koupeli kojí. Je to něžné, přirozené a z fotografií je cítit silné pouto mezi matkou a dítětem.

To, že fotografie nezobrazují ženu jako sexuální objekt ale neznamená, že jí uberou na kráse. Naopak. Žena je na fotografiích zobrazena jako krásná bytost, která navíc miluje své dítě.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít