Kabelky s řetízkem jsou hitem letošního podzimu

 Móda 
19. října 2020 10:17 / Mirka Malá
  0   0
📷
4 fotografie v galerii
Kabelkové hity letošního podzimu jsou všechny tak trochu retro Depositphotos
Kabelky s řetízkem nejsou ničím novým. Přesto jimi přední světoví módní návrháři zaplnili přehlídková mola. Letos na podzim pofrčí stejně jako retro kabelky s patentkou.

Letos na podzim se toho u kabelek děje opravdu hodně. Jsou tu již zmiňované řetízky, patentkové zavírání připomínající kabelky našich babiček a v neposlední řadě také viditelná loga.

Řetízkové kabelky

Kabelky s řetízkem a mnohdy i s pořádným řetězem se staly hitem už letos v létě. Jsou ale tak oblíbené, že je módní návrháři zařadili i do svých kolekcí podzim/zima. A tak je opravdu z čeho vybírat.

Pořídit si můžete malou kabelku přes rameno se stylovým řetízkem, nebo velkou kabelu s pořádným řetězem. Tyto kabelky se hodí prakticky ke všem outfitům. Pokud máte na sobě něco více elegantního, vyberte si kabelku s větším řetězem, naopak ke sportovnějším outfitům zase kabelku s jemnějším řetízkem.

Kabelky s řetízkem můžete navíc vybírat v mnoha velikostech, tvarech i barvách, takže je to jen na vás.

Retro kabelky

Retro kabelky s patentkovým zavíráním připomínají spíše peněženky našich babiček. Pravdou je, že mnohdy jsou tyto kabelky i podobně malé. Hodí se tedy podle designu spíše na nějakou slavnostnější příležitost, najít lze ale i kabelky s patentkou ve sportovnějším stylu. Ale pozor. I tato retro kabelka by měla být zavěšena na řetízku, ideálně tak krátkém, abyste si kabelku jen léžerně zavěsily za zápěstí.

Kabelky s logem

Kabelky s logem jsou jen logickou reakcí módních tvůrců na tento retro trend z osmdesátých let. Co to přesně znamená? Čím větší logo, tím lépe. Dosud to tak nějak platilo pouze pro trička a mikiny, teď se ale tento retro styl nevyhnul ani kabelkám.

V praxi to znamená investici do nějaké luxusnější značky s pořádně velkým logem, aby nikdo nemohl přehlédnout, od koho ta vaše krásná kabelka je. A pozor. Velké logo rozhodně neznamená nějakou sportovní kabelku. Naopak. Velká loga jsou nyní hitem především na těch elegantních kouscích.

A na závěr ještě barvy. I letos pofrčí hnědé kabelky, a jak už jsme také psali, hitem letošního podzimu a zimy je vínová, respektive burgundy. Takže pokud si pořídíte vínovou kabelku na řetízku s velkým logem, nebudete moci být už více trendy. Dále čtěte: Podzim velí, obujte kotníkové boty. Nejlépe šněrovací.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Soud rozhodl: Manželka De Nira nedostane polovinu jeho majetku. Rozvod by ho zruinoval

Styl

Detoxikační náplasti na nohy mohou vyvolat alergickou reakci. Neexistuje navíc důkaz, proč by měly fungovat

Tech

Rychlé pulzní laserové zbraně budou za několik let pálit z amerických stíhaček

Zavřít reklamu