Pivo jako lék? Účinky našeho sirupu vás za pár hodin postaví na nohy

Unikátní sirup z piva v sobě skrývá ingredience, které vám účinně pomohou
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Zdraví 
23. dubna 2018 12:03 / Shutterstock
  8   0
Znáte to, někdy je kašel natolik urputný, že nepomáhá téměř nic. Není třeba házet flintu do žita. Máme pro vás unikátní sirup, který si hravě poradí i s touto zdravotní komplikací. Budete překvapeni, ale pomůže vám pivo.

Kašel se může stát doslova noční můrou, a to zvláště v případě, že trvá celé týdny. Proto se může zdát nereálné, že existuje něco, díky čemu byste se tohoto neduhu zbavili již za několik hodin. Ale chyba lávky. Něco takového opravdu existuje! 

Zkuste sirup z piva

Unikátní sirup z piva v sobě skrývá ingredience, které vám účinně pomohou. Potřebujete jen dvě suroviny a můžete začít s přípravou tohoto přírodního léku. Nejlepší na tomto receptu je, že je vhodný i pro děti a účinek se dostaví opravdu velmi rychle. Další tipy, jak se zbavit urputného kašle najdete zde.

Co k přípravě potřebujete?

  • 150 g cukru
  • 0,5 litru piva

Postup

Nejprve rozpusťte cukr na mírném ohni, dokud se nepromění na karamel. Následně odstraňte hrnec z tepla a nalijte do něj pivo. Vraťte sirup na sporák a důkladně míchejte, aby se ingredience pěkně spojily. Vařte na mírném ohni po dobu přibližně 15 až 20 minut, dokud nebude sirup vypadat jako med. Poté ho uložte do skleněné nádoby.

Dospělí mohou užívat jednu polévkovou lžíci sirupu denně a dětem stačí jedna čajová lžička. Účinek vás překvapí. Druhý den se budete cítit jako rybička. Výborný je i sirup z černého bezu. O jeho přípravě se více dočtete v jiném článku.

A zbyde-li vám po přípravě sirupu a léčbě ještě nějaké pivo v lednici, žádná škoda. Jistě pro něj najdete i jiné vhodné použití.

📷
2
fotografie
Gabriela Opltová | inStory.cz
Kam dál?
Vůně potu dokáže odhalit řadu nemocí
Pálení odpadu v kamnech je hazard. Co nás nejvíce ohrožuje?
Chcete mít dobrou náladu? Podpořte tvorbu hormonu štěstí!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chcete poznat úplně jinou Itálii? Zajeďte si na jih do Kalábrie

Zprávy

Další populismus politiků, který dostupnost bydlení nezlepší

Bydlení

Chcete mít krásné a přitom ekologické nádobí? Vsaďte na palmové listy!

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn