Nemůžete spát? Máme pro Vás levný tip!

Pravdou je, že mnoho lidí na světě má problémy se spaním.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Zdraví 
25. února 2017 20:52 / Shutterstock
  0   0
Znáte ten pocit, kdy se v posteli převalujete ze strany na stranu a nemůžete za žádnou cenu usnout? Tak to pro vás máme lahodný recept z banánů, který vám pomůže ke klidnému spánku.

Ze zoufalství se mnozí z nás uchýlují k práškům na spaní. Prášky na spaní nemohou pomoci dlouhodobě. Vyzkoušejte jednoduchý recept na čaj na spaní, kdy budete potřebovat pouze dvě suroviny.

Banány jsou bohaté na draslík a hořčík, jichž je ve slupce obsaženo mnohem víc, než v samotném banánu. Oba minerály jsou velice prospěšné pro nervový systém a relaxaci svalů. Hořčík pomáhá snižovat svalové křeče. Pokud je člověk ve stresu, je vyčerpán z těla jako první. Banány pomáhají doplnit hladinu hořčíku a tím pádem se lépe vyrovnáváte se stresem, relaxujete a lépe usínáte.

Skořice napomáhá vyvážit hladinu cukru v krvi, lépe fungují hormony v těle a vy můžete lépe spát. Pokud není hladina cukru ve správné míře, nemůžete v noci spát a ve dne jste unavení.

Postup
Odříznete oba konce banánu, následně dáte banán do hrnce s vodou a vaříte 10 minut. Nasypete skořici, chcete–li dosladit, použijte stévií. Vzniklý nápoj pijte před spaním.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak zvládnout letní žaludeční virózu
Jak často během dne máme jíst
Zdravé a přitom životu nebezpečné! Odhalíme vám temnou stránku zdravých potravin
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Aktivní dovolená v italských Alpách vás dostane

Zprávy

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

Bydlení

Na co si dát největší pozor při zařizování koupelny pro seniora

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn