Obyčejný alobal dokáže zázraky! Pomůže od bolesti!

Máte-li bolesti v oblasti krku, zad, ramen, kolen nebo v nohou, pak stačí přikládat hliníkovou fólii do těchto oblastí.
 Zdraví 
23. února 2017 07:49 / Shutterstock
  0   0
Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány u tradičních léčitelů v Rusku nebo v Číně. 

Každý v domácnosti používá alobal většinou na pečení nebo vaření. Ale co když se dá použít i ke zmírnění nebo odstranění bolesti?

Použití hliníkové fólie na popáleniny, bolesti svalů, zad a mnoho dalších obtíží už není žádnou novinkou. Lékaři potvrzují využití hliníkové fólie pro její vynikající výsledky. Může jít o dokonalou náhradu chemických látek a drahých léků. Obyčejný alobal tedy dokáže eliminovat popáleniny, bolesti svalů, zad, krku, ramen, kolen, nohou, kloubů, jizev po operaci a má i protizánětlivé účinky.

Postižené místo tedy pořádně zabalte do alobalu a nechte hodinu v klidu. Látky se aktivují a alobal začíná léčit. Takový hliníkový zábal můžete opakovat několikrát. Uvidíte, že se vaše obtíže velmi brzo srovnají.

Celé tajemství spočíví v tom, že energie, která proudí v biologickém aktivním bodě cestuje k Meridianu a zpět, tzv. bio-proudy, které procházejí našim organismem.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chorvatsko: Země překrásných pláží i přírody. Na jaké nástrahy si ale dát pozor?

Dům a zahrada

Jak zrecyklovat PET lahve? Než je vyhodíte, můžete si s nimi užít spoustu zábavy

Bydlení

Jaký si zvolit materiál zahradního nábytku, aby vám vyhovoval?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu