Obyčejný alobal dokáže zázraky! Pomůže od bolesti!

Máte-li bolesti v oblasti krku, zad, ramen, kolen nebo v nohou, pak stačí přikládat hliníkovou fólii do těchto oblastí.
 Zdraví 
23. února 2017 07:49 / Shutterstock
  0   0
Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány u tradičních léčitelů v Rusku nebo v Číně. 

Každý v domácnosti používá alobal většinou na pečení nebo vaření. Ale co když se dá použít i ke zmírnění nebo odstranění bolesti?

Použití hliníkové fólie na popáleniny, bolesti svalů, zad a mnoho dalších obtíží už není žádnou novinkou. Lékaři potvrzují využití hliníkové fólie pro její vynikající výsledky. Může jít o dokonalou náhradu chemických látek a drahých léků. Obyčejný alobal tedy dokáže eliminovat popáleniny, bolesti svalů, zad, krku, ramen, kolen, nohou, kloubů, jizev po operaci a má i protizánětlivé účinky.

Postižené místo tedy pořádně zabalte do alobalu a nechte hodinu v klidu. Látky se aktivují a alobal začíná léčit. Takový hliníkový zábal můžete opakovat několikrát. Uvidíte, že se vaše obtíže velmi brzo srovnají.

Celé tajemství spočíví v tom, že energie, která proudí v biologickém aktivním bodě cestuje k Meridianu a zpět, tzv. bio-proudy, které procházejí našim organismem.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nejlepší čas pro milovníky nádherné a čisté přírody přichází právě teď. Nepromeškejte ho

Dům a zahrada

Jak vybrat ideální pelíšek pro vašeho psa. Důležitá je nejen velikost a materiál, ale i barva

Bydlení

Možná nejsou zvířecí vzory vaše parketa. Nicméně v oblasti dekoru se klube nový trend

Zavřít reklamu