V jakých plavkách budete letos za hvězdu? Vrací se styl našich babiček

 Móda 
23. května 2019 11:31 / Eva Vogelová
  4
📷
11 fotografií v galerii
Plavky s vysokým pasem jsou in Instagram
Počasí zatím není moc příznivé, ale obchody už se začínají plnit velkým množstvím nejrůznějších plavek. Plavková sezona totiž vypukne již za několik týdnů. Chcete být u vody letos in? Přečtěte si, jaké plavky letos frčí.

Plavky neslouží jen k zakrytí intimních částí těla, staly se módní ozdobou hlavně pro ženy. V dnešní době nabízejí obchody tak velký výběr plavek, že často ani nevíte, jaké si z nich vybrat. Problém vyřešíte tak, že se budete řídit podle nejnovějších trendů. Díky tomu u vody zazáříte.  

Retro styl

Retro styl se nejspíš bude vracet do módy neustále. Nyní je trendy nosit u vody plavky s retro prvky. Kalhotky s vysokým pasem vám ve skříni nesmí chybět. Zakryjí vám vystouplé bříško, budou lichotit vaší postavě a rozhodně nezapadnete mezi ostatní ženy. Podprsenku můžete mít i bez ramínek.

Dále se do módy vracejí vykrojené plavky u intimních partií, jsou sice trochu odvážné, ale slušivé. Můžete si pořídit buď jednodílné, nebo dvoudílné vykrojené plavky. Momentálně frčí oboje, jaké si vyberete, záleží už jen na vás.

Jednodílné plavky s páskem a sponou

V letošním roce letí jednodílné plavky s ozdobou. Často jde o přišitý pásek v pase ozdobený sponou v různých tvarech. Nejčastější se na pásku objevuje spona v kruhovém tvaru.

Zdobné spony můžete najít i na ramínkách. Některé spony spojují vrchní a spodní díl plavek do jednoho. Pokud chcete být letos in, pořiďte si plavky s ozdobami.

Zvířecí vzory

Do módy se vrací zvířecí vzory, nesmí chybět ani na plavkách. Používají se na jednodílné i dvoudílné. Zvířecí vzory působí na ženách vyzývavě. Nejvíce se na plavkách objevují zebří, leopardí, tygří nebo hadí potisky. Můžete si vybrat podle toho, jaké zvíře máte nejraději.

Květinové vzory

Květinové vzory v módě letí už několik sezon. Není divu, protože ženám kytky sluší. Letos jsou in veškeré květy, drobné, veliké, výrazné, barevné, světlé i tmavé. Výběr z květovaných plavek je opravdu veliký.

Volánky

Volánky na plavkách jsou letos znovu in. Nejenže vypadají na plavkách hezky, ale mají i další benefit. Odvádí pozornost od problémových partií. Jaké oblečení vám zamaskuje větší bříško? Psali jsme zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...