BB krémy nezkrášlují jen vaši pleť. I s vlasy dokáží velké divy

 Krása 
04. září 2019 09:57 / Marie Popelková
  0
📷
4 fotografie v galerii
BB krémy zajistí vlasům krásu i výživu Depositphotos
BB krémy jsou už několik let právem označovány za kosmetický hit. Jde o multifunkční krém, který dokáže vaši pokožku zkrášlit a zároveň o ni pečovat. Pokud jste si však mysleli, že se používají pouze na pleť, jste na omylu. Existují už totiž BB krémy vyvinuté speciálně pro péči o vlasy.

BB krém (BB cream) je zkráceně Blemish Balm Cream a zjednodušeně lze říci, že je spojením pleťového krému a lehkého make-upu v jednom přípravku. Hydratuje pokožku, chrání ji před slunečním zářením, a přitom sjednocuje její barevný tón a kryje drobné nedokonalosti. Na rozdíl od klasického make-upu BB krémy nezatěžují pokožku, dobře je snáší i ženy s citlivou pletí. Na tváři navíc působí mnohem přirozeněji. A skvělých vlastností BB krémů se rozhodli využít i výrobci vlasové kosmetiky.

Cesta k bohaté hřívě

Pokud pečujete o své vlasy stejně pečlivě jako o pleť a toužíte po nádherné hřívě s minimálním úsilím, může být pro vás BB krém na vlasy to pravé ořechové. Experti na vlasy si vybrali populární zkrášlující balzám jako model k vytvoření BB krému pro vlasy. A i v případě péče o vlasy zvládne vlasový BB krém hned několik úkolů najednou.

Pomocník k nezaplacení

Podobně jako u péče o pokožku nabízí BB krém na vlasy kombinaci intenzivní péče a ochranných vlastností: více odolnosti, větší kontrola krepatění, více objemu, lesku a poddajnosti, méně roztřepených konečků, méně polámaných vlasů. Tento multifunkční produkt dostane vaši hřívu pod kontrolu, když budete zrovna pospíchat. Už po první aplikaci budou vaše vlasy okamžitě saténově hladké, dokonale zářivé, plné přirozeného objemu a budou se dobře rozčesávat.

Jak BB krém na vlasy funguje

Výživné ingredience, jako jsou rostlinné oleje, pomohou vašim vlasům překonat řadu úskalí. Zplihlá hříva bude opět plná lesku. Odlehčená receptura se složkami tekutých vlasů vyrovná přirozenou vlhkost vlasů, zabrání krepatění a zajistí jim saténově jemnou strukturu – bez zatížení. Na rozdíl od BB pleťového krému, tento neobsahuje žádné pigmenty, takže nezmění barvu vlasů.

Nanést a neoplachovat

BB krém se používá jako neoplachovací kúra. To znamená, že se nevymývá. Jednoduše vlasy po umytí ručníkem usušte a naneste BB krém ve velikosti lískového oříšku do vlasů a nechte pracovat. Díky jemným ingrediencím se může tento zkrášlovací prostředek s klidným svědomím používat každý den. O BB, CC, DD nebo EE pleťových krémech jsme více psali zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...