Omlazení intimních partií. Odhoďte zábrany a obraťte se na odborníky

Omlazení intimních partií řeší stále více žen
 Krása 
20. ledna 2020 13:59 / Klinika Yes Visage
  0   0
Jen málokterá část ženského těla projde takovou zatěžkávací zkouškou jako právě intimní partie. Nejen přirozené stárnutí, ale zejména porod zkrátka vykonají své.

Narození dítěte patří k nejkrásnějším momentům v životě. Přináší však s sebou menší i větší starosti. Patříte k ženám, které po porodu začala trápit stresová inkontinence zejména při kašli či poskakování? Přestože jde pro ženy o hodně citlivé téma, odhoďte zábrany a obraťte se na odborníky. Nebojte, nejste v tom samy!

Podle nedávno zveřejněné studie trpí jenom u nás asi na 500 000 žen tímto problémem. Vyřešit jej můžete snadno, rychle a bezbolestně za pomoci laserové terapie. „Laser během ošetření zpevňuje přední stěnu poševní, a díky tomu přestane docházet k samovolnému uniku moči," vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Navíc laser v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové nebo plazmy dokáže řešit problémy se zvlhčováním i bolestivé jizvy po epiziotomii neboli nástřihu hráze.

Celkové omlazení pomocí laseru

S přibývajícím věkem dochází nejen k uvadání pokožky ve vaší tváři, ale i k ochabnutí v oblasti intimních partií. Za pomoci vysoce sofistikovaného laserového ošetření, kdy se ošetřuje celý obvod pochvy a dále i malé stydké pysky a okolí vchodu pochvy a močové trubice, dochází ke zpevnění a vyhlazení této oblasti. „Během ošetření se laserový paprsek rozstřeluje po obvodu celé pochvy a dochází tak k jejímu zúžení, zpevnění a zlepšení lubrikace," prozrazuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Laser ve spojení s výplněmi

Laserové ošetření můžeme kombinovat i s aplikací kyseliny hyaluronové či plazmy, které se používají u vchodu poševního pro zlepšení lubrikace. „Plazma stejně jako laser regeneruje žlázky, které se nachází u vchodu poševního. Řídká kyselina hyaluronová zase zlepšuje hydrataci této oblasti, tedy i její pružnost," říká MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

K celkovému vylepšení intimních partií přispívá i modelace velkých stydkých pysků, které s věkem přicházejí o plnost a elasticitu. Ideální výplní je hustější gel kyseliny hyaluronové. Výsledkem těchto procedur je znatelné omlazení a celkové zpevnění, které při sexu pocítí nejen žena, ale i její partner.

Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí po celé léto jízdu lanovkou zdarma

Dům a zahrada

Smrt mazlíčka je velmi bolestivá. Co dělat, aby vám bylo lépe

Bydlení

Oáza klidu pro parádní letní relaxaci. Oživte si zahradu jezírkem

Zavřít reklamu