Valentýn se blíží. Splňte svým milovaným jejich tajná přání

Na Valentýna můžete překvapit
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
02. února 2020 16:43 / Depositphotos
  0   0
Patříte k příznivcům oslav svatého Valentýna a nevíte, čím vykouzlit svému miláčkovi úsměv na tváři? Klinika Yes Visage připravila na Valentýna speciální dárkové vouchery a dárkové balení HE a HES.

Darujte svým milovaným krásu i zdraví a umožněte jim tak splnit si všechny sny! Nemusí jít nutně jen o milovaného partnera či partnerku, ale třeba o maminku, tatínka, dceru či syna. Zkrátka obdarujte na Valentýna toho, kdo je vašemu srdci blízký! Pro každého u nás najdete širokou nabídku řešení nejrůznějších problému a trápení.

Máte i vy svá tajná přání týkající se vaše vzhledu nebo řešíte otázky týkající se vašeho zdraví? Pak naznačte své drahé polovičce, co byste si letos na Valentýna nejvíc přáli.

Poukaz splněných přání

Toužíte po ladných křivkách, mladší tváři, hubenějším těle nebo třeba po nových prsou? Či je to jen nový účes, řasy nebo prevence zdraví?
To vše Vám může splnit dárkový poukaz Kliniky YES VISAGE na služby největší komplexní kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie v České a Slovenské republice.

Navíc ke každému z poukazů získáte jako VALENTÝNSKÝ BONUS další poukaz se službami ZDARMA až za 15 000 Kč. Poukaz můžete využít pro sebe anebo jako valentýnský dárek pro někoho z blízkých!

Dva jsou více než jeden

To neplatí jen v životě, ale i v boji proti stárnutí! Obdarujte své blízké dvojicí unikátních anti-aging přípravků bohatých na kyselinu hyaluronovou - HYALURON ELIXIR a HYALURON ELIXIRSERUM, které dokáží celkově efektivně zpomalit stárnutí, a to nejen pleti. Znáte někoho blízkého, kdo neměl ještě možnost je vyzkoušet? Nebo víte o někom, kdo si je doslova zamiloval? Pak máte na Valentýna jedinečnou možnost darovat luxusní balení obou přípravků, HYALURON ELIXIRU a HYALURON ELIXIR SÉRA, za zvýhodněnou cenu 5 400 Kč. Při koupi dvojbalení tak ušetříte 500 Kč.

Ema Maxová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Postavte si na zahradě venkovní pec na pizzu. Není to nijak složité a všem udělá velkou radost

Zavřít reklamu