Bomba 90. let je opět na scéně! Oblečte si lacláče!

 Móda 
15. dubna 2017 20:51 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lacláče hlásí comeback! Internet
Výstřelkem módy devadesátých let byly kalhoty s laclem, krátce lacláče. Nosili je teenageři, popové hvězdy, muži i ženy, prostě každý. Lacláče se daly sehnat s rovnými nohavicemi nebo zúženými ve stylu mrkváčů, ale i jako kraťasy. Komu připadaly málo ležérní, směl je nosit na jednom rameni odepnuté.

Móda se neustále vrací. Důkazem toho je i velký trend letošního jara – lacláče, ve kterých některé z vás strávily skoro celé „devadesátky“. Jsou hravé a velmi pohodlné.

S čím je nosit a kombinovat

Záleží na každé z vás, co preferujete – zda-li lacláče se sukní, kalhotami či kraťasy. Lacláče se sukní vypadají výborně s nadkolenkami nebo podkolenkami a crop topem (top v délce nad pupík). Takhle se to nosilo v devadesátých letech a teď je to trendy znovu akorát v novém kabátku. Jestliže preferujete klasické džíny oblíbeného střihu, stačí si k nim obléci triko s komiksovým motivem nebo oblíbenou postavičkou, náramky na ruku a boty na podpatku a věřte, že zazáříte. 

Nebojte se kombinovat navzájem kousky oblečení, které se vám na první pohled zdají jako nekombinovatelné. Prostě je oblečte a sama posuďte, zda v tom vypadáte dobře či nikoli. Když je ještě teplé babí léto, oblečte kraťasy s lacly. jednobarevné klasické tričko nebo třeba s proužky vám dodá šmrnc a rošťácký nádech. Přitom jsou to klasické a velmi praktické kousky šatníku, které mají nejméně milión využití. Do ruky si vemte oblíbenou kabelku a tenisky a vyražte do města nebo na procházku se psem. Buďte svá a buďte kreativní. Móda vás musí bavit!

Lacláče a podpatky

Nebojíte se vyčnívat z davu a ráda upoutáváte pozornost? Neváhejte a obujte k oblečení s laclem vysoké boty. Budete působit ženským, atraktivním i elegantním dojmem zároveň.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...