Bomba 90. let je opět na scéně! Oblečte si lacláče!

Lacláče hlásí comeback!
 Móda 
15. dubna 2017 20:51 / Internet
  0   0
Výstřelkem módy devadesátých let byly kalhoty s laclem, krátce lacláče. Nosili je teenageři, popové hvězdy, muži i ženy, prostě každý. Lacláče se daly sehnat s rovnými nohavicemi nebo zúženými ve stylu mrkváčů, ale i jako kraťasy. Komu připadaly málo ležérní, směl je nosit na jednom rameni odepnuté.

Móda se neustále vrací. Důkazem toho je i velký trend letošního jara – lacláče, ve kterých některé z vás strávily skoro celé „devadesátky“. Jsou hravé a velmi pohodlné.

S čím je nosit a kombinovat

Záleží na každé z vás, co preferujete – zda-li lacláče se sukní, kalhotami či kraťasy. Lacláče se sukní vypadají výborně s nadkolenkami nebo podkolenkami a crop topem (top v délce nad pupík). Takhle se to nosilo v devadesátých letech a teď je to trendy znovu akorát v novém kabátku. Jestliže preferujete klasické džíny oblíbeného střihu, stačí si k nim obléci triko s komiksovým motivem nebo oblíbenou postavičkou, náramky na ruku a boty na podpatku a věřte, že zazáříte. 

Nebojte se kombinovat navzájem kousky oblečení, které se vám na první pohled zdají jako nekombinovatelné. Prostě je oblečte a sama posuďte, zda v tom vypadáte dobře či nikoli. Když je ještě teplé babí léto, oblečte kraťasy s lacly. jednobarevné klasické tričko nebo třeba s proužky vám dodá šmrnc a rošťácký nádech. Přitom jsou to klasické a velmi praktické kousky šatníku, které mají nejméně milión využití. Do ruky si vemte oblíbenou kabelku a tenisky a vyražte do města nebo na procházku se psem. Buďte svá a buďte kreativní. Móda vás musí bavit!

Lacláče a podpatky

Nebojíte se vyčnívat z davu a ráda upoutáváte pozornost? Neváhejte a obujte k oblečení s laclem vysoké boty. Budete působit ženským, atraktivním i elegantním dojmem zároveň.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Plnou parou do léta. Nejkrásnější italské pláže, které by byl hřích nevidět

Dům a zahrada

Postavit ohniště není žádný problém. Musíte dodržet jen pár zásad

Bydlení

Držte cizí kočky dál od svých záhonů. Vyhnat je můžete bezpečnými způsoby, aniž byste jim ublížili

Zavřít reklamu