Nebaví už vašeho teenagera rodinné výlety? Máme pro vás tip

 Děti 
25. dubna 2023 18:25 / Ema Maxová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Chutný burger a rychlé auto. Kdo by odolal?  Peugeot
Zabavit menší děti je snadné. Zoo, hrady, zámky, aquaparky, dinoparky, trampolíny,… vše, co navrhnete, je většinou odměněno nadšením. U puberťáků je to těžší. Dětské radovánky už je nebaví, na kulturu je nenalákáte a občas ani sportovní aktivity nejsou to pravé. Se zoufalstvím přihlížíte, jak vaše dítě, které se dříve s neskrývaným zájmem vrhalo do všech rodinných aktivit, najednou nejradši ze všeho sedí u počítače a komunikuje jen se svými virtuálními kamarády.

Co zkusit navrhnout strávit víkend ochutnáváním burgerů (a jiných dobrot), festivalovými kapelami a testováním super auta? Tomu určitě žádný purberťák neodolá. Vyrazte na jeden z Burger Street Festivalů a zaručeně se skvěle pobaví celá rodina.

Burger Street Festival už od roku 2010 nabízí návštěvníkům nevšední kulinářské i kulturní zážitky. Od dubna do října projíždí Českou republiku, přičemž na každé ze svých zastávek přiláká tisíce návštěvníků. Ti si tyto akce oblíbili nejen kvůli dobrému jídlu, ale také kvůli zajímavým doprovodným akcím. V letošním roce bude velkým lákadlem možnost vyzkoušet si nejnovější model značky Peugeot, dynamický fastback 408. Jedná se o zcela unikátní vůz. V modelové řadě Peugeot totiž nemá předchůdce a ani na současném automobilovém trhu takřka nenajde konkurenci. Je to zkrátka zcela nový druh. Tak trochu SUV, tak trochu sporťák, tak trochu praktický hatchback s pořádným kufrem a štědrým prostorem na zadních sedadlech. S velkými koly, dokonalou aerodynamikou a plug-in hybridním motorem o výkonu 225 koní vám poskytne neopakovatelné zážitky z jízdy. Doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži.

Testování na Burger Street Festivalu bude probíhat vždy od pátku do neděle v době od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 hodin). Zájemci o zkušební jízdu si již nyní mohou zarezervovat termín na internetových stránkách peugeotemotionday.cz

Přidejte se k spokojeným návštěvníkům Burger Street Festivalu i vy a navštivte přitom města, která vám mohou nabídnout mnohem víc. Například Kladno. Zde se festival koná o posledním květnovém víkendu. Až si festivalových radovánek dostatečně užijete, můžete vyrazit třeba na kladenský městský stadion a vyzkoušet okružní in-line dráhu o délce 560 metrů.  

O týden později se koná Burger Street Festival v Hradci Králové. V tomto krásném městě si nenechte ujít návštěvu Obřího akvária. Se svými 130 tisíci litry vody se jedná o největší sladkovodní akvárium v České republice. To rozhodně stojí za návštěvu!

Nedoceněným turistickým skvostem je Třebíč. Tam zavítá Burger Street Festival 21. května. S testovacím Peugeotem 408 se vydejte do nádherného centra města okořeněného nenapodobitelnou krásou židovského kulturního dědictví. 

Rozhodnete-li se ochutnávat burgery ve Zlíně (9.-11. června), doporučujeme popojet do blízkého Fryštáku a spálit kalorie na 7 kilometrů dlouhé Andrýskově stezce se zajímavými sochami a vyřezávanými uměleckými díly.

A v září vyrazte na burgery do Pardubic a dejte si sladkou tečku v muzeu perníku. Kdo prý neochutnal sladký perník s názvem „Pardubické zlato“, ten jakoby v Pardubicích ani nebyl. Možná bude váš teenager protestovat, že na pohádku „O perníkové chaloupce“ je moc velký, spíš ale bude rád, že se na chvíli může do dětského světa vrátit. Ostatně, kdo by nebyl?

Zdroj: Peugeot

Témata: auto, moto, Peugeot, tipy, výlety
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít