Nejlepší barvy laků na pedikúru pro jaro a léto 2021

 Krása 
01. května 2021 10:24 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Letošní sezona bude především veselá a hravá Depositphotos
Venkovní teploty pomalu stoupají, a zatímco jsme předešlé měsíce trávily hodně doma a žádný lak na nohy jsme vůbec nepotřebovaly, nyní je čas najít ten pravý pro nadcházející měsíce. Už brzy totiž obujeme sandály, žabky a na zahrady, koupaliště a pláže vyrazíme bosky.

Než si ale zase hezky nalakujeme nehty na nohách, měly bychom nohy dát celkově do pořádku. Takže rozhodně dbejte na to, abyste měly pěkná hebká chodidla. "Na pedikúru byste měly vždy používat podkladový lak," říká pedikérka Lynn Gray. "Ta bude nejen chránit nehty, ale také bude fungovat jako základ pro barvu, která pak vydrží déle." A jaké barvy jsou podle Lynn tedy letos trendy?

Korálová

"Jasný korálový odstín je pro prsty na nohách absolutně nejprodávanější variantou pro letošní jaro/léto, a protože se počasí zlepšuje, vidíme, že tento trend stále stoupá,“ říká Gray. "Korál je nejen nádhernou barvou, ale je také skvělý pro optické prodloužení prstů."

Radostné barvy

"Barevné trendy pro tento rok obecně, a to platí i pro prsty na nohách, jsou ve znamení světlých barev, které jsou plné energie,“ vysvětluje Gray. Jako téměř vše v letošním roce, i výběr těchto barevných palet souvisí s koronavirovým lockdownem, který snad brzy skončí.

A proto je třeba vyjádřit radost nad uvolněnějším jarem a létem. Mezi radostné barvy tak můžete zařadit klidně oranžové odstíny, nebo například tmavší růžovou, rozzářenou červenou a další veselé odstíny.

Tlumené pastelové barvy

Možná si říkáte, že takové odstíny nemohou být veselé. Ale není to pravda. Korálová, případně barvy z radostné palety odstínů nemusí zkrátka sedět každé ženě, a je potřeba mít ještě nějakou alternativu.

Pastelové laky na nehty jsou proto letos obrovským trendem, a to díky jejich schopnosti dodávat zábavné barvy jemnějším a tlumenějším způsobem. Přemýšlejte například o mátově zelené, sluneční žluté a především pak o jedné z nejoblíbenějších barev letošního roku, kterou je světlý šeřík.

Z letošních barev si tedy dozajista vybere každá žena. Tak rychle na pedikúru a užijte si jaro a léto. Dále čtěte: Pět přírodních bylin, které dokáží nastartovat růst vlasů.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...