Noste v zimě čepice, klobouky, čelenky i kapuce. Poradíme vám, jak být letos IN

 Móda 
22. listopadu 2017 10:56 / Šárka Sokolská
  3
📷
4 fotografie v galerii
Stále vedou i klasické čepice s bambulí Shutterstock
Nevíte, čím si zahřát hlavu? My vám poradíme, jaké pokrývky hlavy jsou letos v módě. A pokud chcete být absolutně IN, rozhodně by vám ve vašem šatníku neměl chybět šátek.

Letošní zimě vévodí nejenom klasické pletené čepice, ať už s bambulí nebo bez, ale i klobouky a barety. Novinkou jsou šátky i šály na hlavě, kapuce a čelenky. Že nevíte, jak tyto doplňky nosit? Poradíme vám. Stačí je dobře zkombinovat s vaší zimní bundou. O tom, jak si co nelépe poradit s jejím výběrem, jsme psali zde.

Plstěné klobouky

Klasické klobouky z plsti takzvaně frčí druhou sezonu. A v módě jsou stále, stejně jako tzv. trilby. Jedná se o klobouk, který v přední části směřuje dolů a v zadní nahoru. Do velmi chladné zimy si můžete nasadit i kožešinový klobouk.

Kapuce na hlavu

Módní mola velí - kapuce na hlavu! Novinkou letošní zimní sezony jsou kapuce kombinované s kloboukem. Kapucí si žena dobře chrání krk před zimou a přitom vypadá velmi IN.

Klasické pletené čepice

Z čepic se letos nosí kousky z mohéru nebo vlny. Nosí se jak decentní nadčasové kousky, tak i klasické sportovní modely. Nebojte se ani starých dobrých bambulí. Letos přišli výrobci s novinkou, a to odepínací bambulí. Rázem tak máte místo jedné čepice dva různé kousky. Je to jenom na vás, co upřednostníte.

Šátek "alá" babka

Letošnímu podzimu i zimě vévodí šátky. Ale pozor, pokud chcete být skutečně podle poslední módy, musíte si jej uvázat na způsob „babka“, tedy pod bradou. Podobného vzhledu docílíte i šálou, kterou můžete uvázat stejným způsobem, nebo šálou zakryjte hlavu a nechte spadnout přes ramena.

Čelenky

Zajímavým módním doplňkem jsou i čelenky. Tu si můžete vzít jak ke sportovní bundě, tak i k elegantnímu kabátku. Prodávají se z různých materiálů a v různých stylech. Nebojte se kombinovat a hrát si.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Rusové po šedesáti letech končí s raketami typu Proton. Jsou nespolehlivé

Zavřít reklamu