Nevíte, jaký sport je pro vás ten pravý? Vaše znamení vám napoví.

Golf je vhodný například pro Blížence.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Ostatní 
24. listopadu 2016 07:59 / Shutterstock.
  0   0
Stále hledáte pohybovou aktivitu, která by vám opravdu seděla? Zkuste se inspirovat vaším slunečním znamením. Zjistěte, jaký sport je nejlepší pro vás!

Odcházíte z tělocvičny rozmrzelí? Možná jste si vybrali špatné cvičení. Druh pohybu vám pomůže vybrat znamení horoskopu.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Berani milují adrenalin a to se odráží i v jejich sportovních aktivitách. Milují jízdu na kole, běžky, ale také kolektivní hry, kde se dá bojovat o prvenství. Berani by neměli zapomínat na regeneraci, aby jejich svaly příliš netrpěli.

Býk 21. 4. - 20. 5.

Býci milují krásné zážitky a umění, proto se k nim velice hodí tanec. Jsou také velmi dobrými plavci, protože se jim líbí, že rovnoměrně zatěžují celé tělo.

Blíženci 21. 5. - 21. 6.

Blíženci jsou zrozeni pro týmové sporty typu: fotbal, hokej, volejbal, basket… Blíženci zbožňují výzvu a rychlost, proto vybírají sporty, kde tyto dvě věci mohou spojit.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Raci jsou domácké typy, proto je pro ně super cvičení doma. Od stresu se skvěle odreagují ve vodě, takže plavání a vodní sporty jsou ideální.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Lvi potřebují prestiž, proto vybírají golf nebo prestižní kluby a fitka. Na zklidnění mysli je pro ně skvělá jóga nebo taj-či.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Panny se musí k pohybu nutit, ale dělá jim velmi dobře. Skvěle zvládají skupinové cvičení jako je aerobik nebo zumba. Dobře jim dělají také vodní sporty.

Váhy 23. 9. - 22. 10.

Pro Váhy je zvláště vhodným sportem cyklistika, jízda na inlinech nebo bruslení na ledě. Váhy milují ladné pohyby, proto mohou vyzkoušet také tanec.

Štír 23. 10. - 21. 11.

Štíři jsou vodní znamení, proto jsou pro ně vhodně veškeré vodní sporty. Dobří jsou také v zimních sportech jako lyžování či běžky. Jsou to také vytrvalci, takže se jim líbí běh či rychlá chůze.

Střelec 22. 11. - 21. 12.

Střelci jsou rádi v pohybu a pohyb jim svědčí. Také rádi cestují, proto je pro ně vhodná turistika, i náročnější. Dokáží se skvěle koncentrovat, proto jsou dobří v bojových sportech.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou jako stvořeni pro procházky a rychlou chůzi. Milují masáže a spa. Kozorozi jsou dobří týmový hráči, takže můžete vyzkoušet tenis, badminton nebo míčové hry. Pro cvičení doma je ideální rotoped. V letních měsících zužitkují trénink na rotopedu a vychutnávají si jízdu na kole.

Vodnář 21. 1. - 19. 2.

Vodnáři se cítí skvěle ve fitness centrech, kde mají výběr různých pomůcek, strojů i odbornou radu. Pro Vodnáře je také dobrý běh a sporty, kde je nutné uplatnit výdrž.

Ryby 20. 2. - 20. 3.

Pro Ryby se nehodí příliš náročné sporty. Jako ryba ve vodě se budou cítit při vodních sportech jako plavání, aqua aerobic apod. Pro uvolnění nervového napětí je vhodná jóga a typy východních cvičení.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Skvělý tip pro ty, kterým je na sjezdovkách příliš těsno

Dům a zahrada

Tvrdá voda způsobuje řadu potíží, navíc velmi dráždí atopiky. Zbavte se jí

Bydlení

Nejšpinavější místo ve vaší koupelně není toaleta. Budete se divit

Zavřít reklamu