Feng shui a čínské mince štěstí

 Ostatní 
23. listopadu 2016 07:21 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Čínská mince na červeném provázku.  Internet
Čínské mince mají dlouhou tradici a slouží jako mocná kouzla pro různé příležitosti. Ve Feng šuej se tradičně zavěšují na rudou stuhu a zauzlují se uzlem štěstí.

Velká mince na červené šňůrce se dá zavěsit nad vchodem, kde bude chránit před negativní energií a přitahovat energie pozitivní. Pro zvýšení příjmu se může podle tradice větší mince vložit do skleněné misky a vnitřek vystlat červeným nebo modrým sametem.

Pokud chcete přilákat bohatství, spojte tři mince červenou šňůrkou a vložte si je do peněženky. To bude symbolizovat neustávající a nevyčerpatelný zdroj příjmů. Důležité je použití právě tří mincí, protože počet tři zde symbolizuje spojení Nebes, Člověka a Země, což je velmi prospěšná kombinace.

Pro ochranu domova před zlými silami je vhodné pověsit svisle, nebo vodorovně nad dveře domu, nebo bytu pětici mincí na červené niti.

Šest spojených mincí se tradičně zavěšuje do severozápadního sektoru domu, nebo bytu, protože jde o oblast, která je spojena s otcem rodiny. Tyto mince mu mají přinést štěstí a bohatství, a tím i zajistit dobrou situaci celé rodiny. Tento symbol také přináší celé rodině prospěšné konexe a zajišťuje dobré vztahy s ostatními lidmi.

Osm je v Číně považováno za velmi dobré číslo a při vyslovení zní podobně jako prosperovat. Proto pokud chcete zvýšit příjmy v obchodě, doporučuje se zavěsit osm mincí na červenou stužku a pověsit nad pokladnu. Osm mincí můžete také zavěsit do ložnice, což má vést k úspěšnosti při plození potomků.

Devět je maximálně šťastné číslo. Devět spojených mincí vždy přinese příznivý osud, ať je umístíte kdekoliv. Pro posílení své úspěšnosti v podnikání, zavěste ve své kanceláři devět spojených mincí na stěnu za svou židlí. To přinese finanční úspěch.

Pro úspěch v podnikání nebo dobré studijní výsledky je vhodné vložit do misky na psací stůl, nebo pracovní stůl trojici čínských mincí.

Někteří Feng shui znalci doporučují vložit tři mince do rudé obálky a položit pod rostlinu, která prosperuje. Tak jak se bude dařit rostlině, porostou i finance majitele. Pokud chcete jistotu a stabilitu je vhodné položit čtyři mince v červených čtvercových obálkách ke každé noze postele. Jako symbol stálého přísunu peněz se používá i tří čínských mincí vložených do pokladničky, trezoru, nebo pokladny.

Pokud chcete posílit váš osobní příjem, je možné mince nosit i u sebe, a to zavěšené na krku, nebo volně v peněžence.

V Číně jsou velmi důležité násobky čísla tři. Násobky tří jsou v Číně nejšťastnějšími čísly. Podle tradice se účinek mincí násobí, pokud jsou mince spojeny právě v násobcích tří. Proto čím více trojek, šestek, nebo devítek je obsaženo, tím silnější účinek je.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Tech

Záhadný error na ISS. Helmy astronautů se plní vodou

Zavřít reklamu