Jedete na dovolenou do ciziny autem? Myslete na asistenční služby

Záruka Emil Frey Select kryje 15 konstrukčních skupin aut a takřka kopíruje záruku na nové vozy
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Ostatní 
03. června 2019 07:21 / Emil Frey Select
  0   0
Každý, kdo někdy při cestě do zahraničí musel čelit problémům s porouchaným vozem, ví, že se vyplatí jet novým autem. Případné potíže za vás totiž vyřeší záruka a asistenční služby. Majitelé starších a klienti ojetých vozů o toto privilegium přicházejí. Ovšem ne tak docela, asistenční služby v zahraničí a bezplatnou opravu ve značkovém servisu v cizí zemi můžete mít i jako majitel ojetého vozu. Stačí vědět, kde ho pořídit.

Obav ze skrytých závad, které se projeví v ten nejhorší okamžik, tedy při cestě na dovolenou, zažene plnohodnotná záruka platná v celé EU. Takovou vám k vašemu vozu dají například u Emil Frey Select. Tato švýcarská společnost běžně nabízí na vozy ze své nabídky zdarma roční záruku, tu však nyní dočasně rozšiřuje na období dvou let, čímž nabízí zákazníkům jistotu a klid srovnatelný s koupí zcela nového vozu.
 
Od počátku působení na našem trhu platí program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select v oblasti nákupu a prodeje ojetých vozů za inovativního partnera, který ostatní převyšuje nejen svým férovým a transparentním přístupem k zákazníkům, ale také širokou nabídkou vozů, kterou doplňují nadstandardní služby. Jedním z názorných případů, jak lze i v segmentu ojetých vozů získat důvěru zákazníka, je dvouletá záruka, kterou nyní Emil Frey Select nabízí. A jak už jsme si u této společnosti zvykli, samozřejmě bez jakýchkoliv příplatků, skrytých podmínek či poznámek schovaných pod čarou.

Záruka Emil Frey Select kryje 15 konstrukčních skupin aut a takřka kopíruje záruku na nové vozy. Lze ji dokonce uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě a její součástí je rovněž asistenční služba. Zkrátka, takovou záruku na ojeté auto vám v Česku jen tak někdo nedá. Jedná se však o akční nabídku, která potrvá do 28. června 2019, takže by byla škoda tuto příležitost propásnout. Dvouletou záruku na vybrané vozy lze uplatnit ve všech čtyřech prodejních místech programu Emil Frey Select v Praze (Kolbenova, Pražská, Skorkovská a Pekařská).
 
„Jak jinak lépe ukázat českým zájemcům o kvalitní ojetý vůz, že jsou u nás na správné adrese, než tím, že jim poskytneme komplexní dvouletou záruku. Je to bonus, který budou jinde jen těžko hledat a díky kterému mohou být v naprostém klidu. Při koupi ojetého vozu u Emil Frey Select se tak mohou soustředit jen na to důležité – tedy, které auto z naší široké nabídky se jim líbí nejvíce,“ vysvětluje Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.
 
Zmíněná nabídka vozů je skutečně široká. Velkou měrou jsou zastoupeny zejména modely značek Peugeot a Citroën, ale samozřejmě zahrnuje i vozy dalších značek. Když k tomu připočteme reprezentativní prostředí showroomu v Praze v Kolbenově ulici, které je srovnatelné s místem prodeje nových aut, měl by už každý zájemce, který aktuálně hledá kvalitní, dobře vybavený a hlavně prověřený automobil s jasnou historií, vědět, kam se má vypravit…

Ema Maxová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají jídlo je tady samozřejmostí

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu