Sukně, které sluší všem ženám bez ohledu na typ postavy

Sukně k létu neodmyslitelně patří
📷
Dalších 11 fotografií v galerii
 Móda 
27. srpna 2020 11:11 / Depositphotos
  5   2
Léto stále neskočilo, takže máte ještě šanci v obchodech ulovit nějaký módní kousek, který vám padne. V teplém počasí je příjemné nosit sukně, nemusíte se zbytečně tísnit v kalhotách. Inspirujete se sukněmi, které může nosit každá z vás.

Sukně vám v šatníku nesmí chybět. Skryje nedostatky a podtrhne vaše přednosti. Musíte však vědět, jaká vám bude slušet. Někdy je obtížné si vybrat tu správnou. Existují však univerzální sukně, které sluší všem ženám.

Kolová sukně

Kolové sukně patrně nikdy nevyjdou z módy. Standardně se vyrábějí tři délky, tedy krátké, střední a dlouhé. Pokud nejste spokojené se svýma nohama, můžete si pořídit dlouhou kolovou sukni. Když se vám nelíbí stehna, vyberte si střední délku. V případě, že jste se svýma nohama spokojené, vystavte je na odiv a zvolte nejkratší variantu.

Pro ženy s širšími boky a větší pozadím je kolová sukně patrně nejlepší volbou. Zvýrazní vám štíhlý pas a schová problematické partie. Pokud vám schází výrazné ženské křivky, kolové sukně vám padnou. Můžete si pořídit sukni do pasu, která vám v oblasti boků dodá objem.

Plisovaná sukně

Plisované sukně lichotí všem typům postav. Budou vám slušet, i když máte několik kilogramů navíc. Nemusíte se bát, že by vám překládaná látka přidala na objemu. Plisované sukně ocení zejména ženy s klučičí postavou bez výrazných křivek. Opticky je totiž dokáží vytvořit. Můžete si je pořídit v různých velikostech. Pokud sukni plánujete nosit i na podzim, vyberte si takovou, která vám zakryje téměř celé nohy.

Pouzdrová sukně

Pouzdrová sukně je klasika, skvěle obepíná hýždě, boky i stehna. Hodí se i na speciální příležitosti. Nemusíte si ji odpírat jen proto, že nevypadáte jako modelky z časopisů. Skryjete v ní kila navíc. Pokud máte větší bříško, pořiďte si pouzdrovou sukni do pasu, přes kterou přehodíte volnější halenku či svetřík. Když máte silnější stehna a užší pas, pouzdrová sukně podtrhne vaše ženské tvary a zvýrazní především právě váš pas.

Při koupi pouzdrové sukně si dejte pozor na materiál. Pokud chcete zakrýt větší bříško, boky či stehna, rozhodně nevolte tenký a elastický materiál. Vyberte si raději pevnou látku, která dobře přilne k vašemu tělu a žádná nežádoucí partie nebude přečnívat. Dále čtěte: Seznamte se s hitem léta. Tyto šaty vám v šatníku nesmí chybět.

Eva Vogelová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Malá, ale nesmírně krásná. Poznejte vavřínovou perlu Atlantiku

Dům a zahrada

Pokud vám způsobují cizí kočky na zahradě škody, vyžeňte je šetrně od vašeho domu

Bydlení

Nenechte krásnou kytici podlehnou zkáze. Zkuste jednoduché techniky sušení

Zavřít reklamu