Crazy výšivky musíte mít!

 Móda 
04. května 2017 20:02 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Výrazné výšivky jsou nyní obrovským trendem a rozhodně stojí za vyzkoušení! Internet
Výšivky jsou aktuální novinkou, co se týká trendů.

Je na čase pustit do svého šatníku trochu jara, přestože počasí zatím příliš jarně nevypadá. Díky stylovým výšivkám, které se po letech zase vrátily do módy, budou vaše oblíbené kousky příjemně hřát, ale přesto vám budou připomínat jaro.

Připravte se na to, že až vstoupíte do obchodu s oblečením, ze všech koutů na vás bude tahle stylová trojice v čele s výšivkami vykukovat. Najdete je úplně na všem. Na kabátech, bomberech (kde to vlastně všechno začalo), džínách, sukních, halenkách, tričkách, ale i na kabelkách, botách, čepicích. Zkrátka snad téměř na všech módních kouscích i doplňcích, kde je to jen trochu možné.

Minulou sezonu se na všem objevovaly pestré nášivky a připínací odznáčky, letos budou módě vládnout výšivky. Není to tendence, která by nadchla zarputilého minimalistu, ale většině žen jsou rostlinné i zvířecí motivy velmi blízké. 

Setkat se s vyšívanými prvky se nyní můžete doslova všude. Zdobí jak oblečení, tak i boty a kabelky. Srdce návrhářů nejvíce oslovily vzory květin – především růží, zvířat a hmyzu.

Lámete si hlavu, jak a s čím tyto kousky kombinovat? Není to žádná věda! Pokud je výšivka větší a chcete ji nechat vyniknout, tak zbytek outfitu volte co nejjednodušší. Barevně se váš look může odvíjet od odstínů samotné výšivky, chybu ale neuděláte ani v případě, že se zahalíte do neutrálních tónu – béžové, světle i tmavě modré, bílé nebo šedivé.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lucie Zedníčková podstoupila liposukci břicha. Už nechtěla vypadat jako těhotná

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...