Trápí vás vysoký krevní tlak? Zkuste léty prověřený recept

Stačí pouhé tři ingredience a máte k dispozici super silný elixír
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Zdraví 
03. května 2017 07:10 / Shutterstock
  4   1
Trápí vás vysoký krevní tlak? Vyzkoušejte následující recept z ingrediencí, které podpoří zdraví a dodají vašemu tělu dostatek výživných látek.

Kořeny má tento recept v sousedním Německu. Elixír se skládá ze složek, které najdete ve své kuchyni. Každá jedna patří mezi zdravé potraviny, a pokud spojíte jejich sílu, máte k dispozici nápoj se zázračnými účinky. Potřebujete jen česnek, citron a zázvor!

Česnek má antibakteriální, antiseptické a antivirové vlastnosti. Vyniká množstvím zdraví prospěšných látek, včetně draslíku, sodíku, vápníku, zinku, mědi, ale i vitamínu C, manganu a vlákniny. Dalším přírodním antioxidantem je zázvor, který ocení zejména lidé s trávicími obtížemi. Navíc obsahuje gingerol, což je látka, která působí jako účinný nástroj pro prevenci a léčbu nádorů tlustého střeva! Silnou dvojku doplňuje citrón, který posiluje imunitní systém a zlepšuje metabolismus.

Co budete potřebovat?
4 citróny
4 stroužky česneku
2 PL strouhaného zázvoru
500 ml vody

Jak na to?
Po důkladném opláchnutí zázvoru a citronů, nařezejte citrony i se slupkou na plátky a nechte chvilku odstát. Následně oloupejte česnek a nastrouhejte zázvor. Vše rozmixujte v mixéru dohladka. Vylijte směs do hrnce, zalijte vodou a nechte na okamžik přejít varem. Nezapomeňte nápoj stále míchat. Poté nechte vychladnout a přeceďte. Uchovávejte ve skleněné láhvi v chladničce.

Abyste využili účinky nápoje na maximum, vypijte vždy jednu sklenici (200-250 ml) 2 hodiny před snídaní. Dělejte tak po dobu 2 týdnů. Následuje týdenní přestávka a pak opět dvoutýdenní cyklus.

Připravený nápoj by vám měl snížit krevní tlak a celkově posílit vaši imunitu.

Jitka Jahodová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Vypěstujte si asijskou superbylinu, zdroj cenných minerálů a vitaminů

Bydlení

Kuchyňská sůl patří mezi užitečné pomocníky v domácnosti. Odstraní skvrny z prádla i koberce

Zavřít reklamu