Triky a tipy, jak vydržet v podpatcích

 Móda 
30. dubna 2017 20:09 / Marie Popelková
  3   1
📷
1 fotografie v galerii
Vysoké podpatky působí velmi žensky Thinkstock
Boty na podpatku zvyšují sebevědomí. V botách na podpatku totiž vypadá každá žena dobře.

Přitahují oči kolemjdoucích jako magnet, jejich nositelka ale na 99 % trpí. Bolest v bříškách prstů je daní za oslnivý vzhled ve vysokých podpatcích. Co kdyby ale nebyla? Co kdyby existoval trik, díky kterému by vás nohy v botách na podpatku už nikdy nebolely?

Lak na vlasy, jako záchrana

Stejně jako zdrsnění povrchu stélky, je oblíbeným trikem modelek také vrstva laku na vlasy, nastříkaná na vnitřek boty. Díky lepkavé vrstvičce se nemusíte bát, že by vám noha v botě klouzala. 

Slepte si prsty

Tohle je tip přímo z přehlídkových mol, který používají slavné topmodelky, jako Heidi Klum (40). Aby se vám v podpatcích a zvláště těch, které mají úzkou špičku, dobře chodilo, vezměte si na pomoc lepicí pásku nebo leukoplast. Slepte si jí prsteníček s malíčkem, získáte tak větší stabilitu.

Než se obujete, použijte deodorant

Není snad nikdo, kdo by mohl říci, že se mu nohy nepotí. A právě pot je často příčinnou toho, že vám začnou být boty na podpatku nepohodlné. Díky potu noha v botě prokluzuje, a bota také často začíná dřít a tvoří se puchýře. Proto než se obujete, použijte na chodidla antiperspirant.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton se bude za pár dní vdávat. Svatební hostina bude na dědečkově panství

Styl

Mnoho lidí si stále neumí umýt ruce. Přitom na správném postupu teď záleží více než kdy jindy

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu