Nejste si jisti, zda je váš partner ten pravý? Napoví vám dvě velmi důležité věci

 Vztahy 
28. srpna 2017 08:50 / Monika Thomsonová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Svět je zalitý sluncem? Až vám spadnou růžové brýle, bude už pozdě Shutterstock
To, že se vám zdá muž na první pohled krásný a sympatický, ještě nic neznamená. Ověřte si, jaký ve skutečnosti je. Stačí sledovat tyto dvě věci.

Ženy dokáží přehlédnout u muže mnoho důležitých věcí, a to hlavně v období, kdy se bezhlavě zamilují. Není to jen problém mladých dívek, ale i žen po třicítce a starších.

Pokud chcete mít jasno v tom, s kým vlastně máte tu čest, všímejte si některých věcí. Možná budete nemile překvapené, nebo si naopak ověříte to, co jste si myslely, jen jste si to nedokázaly přiznat.

Trpělivost a emoce

Díky těmto vlastnostem si můžete rychle vytvořit obrázek, jaký váš partner je. Je důležité, aby váš vyvolený neztrácel trpělivost. Pokud zároveň dokáže ovládat své emoce a nevybuchne při každé maličkosti, můžete si být jistá, že jste našla normálního, rozumného a zralého muže. Emocionální inteligence zaručuje zdravý vztah a pohodové manželství.

Jak se chová ve společnosti

Dokonce i malý detail, jako je chování ve společnosti a mezi obyčejnými lidmi, o člověku hodně prozradí. Všimněte si, jak se chová k lidem, které nezná, a kteří ho v podstatě nezajímají. Hodně vám napoví jeho komunikace třeba s číšníkem, prodavačkou či s jinou osobou v každodenních a běžných situacích. Pokud je arogantní, za každou cenu dominantní nebo na sebe strhává pozornost při každé příležitosti, zbystřete. Můžete se být téměř jistá, že se bude podobně chovat i k vám.

Samozřejmě, záleží i na jiných věcech a povahových vlastnostech, ale výše uvedené zdánlivé drobnosti vás mohou v budoucnosti uchránit od velkého zklamání.

Dobře vychovaný člověk prostě ví, co dělá, nevyvyšuje se, nedělá mezi lidmi rozdíly a především ví, jak ovládat své emoce. A pozor. Pochopitelně to platí i obráceně.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Aňa Geislerová jako prezidentka Česka. V Čaputové prý inspiraci nehledala

Styl

Původ pověry o svatbách v květnu i nové trendy šatů pro nevěsty odhalila majitelka svatebního salonu

Tech

Solární plachty, které ohýbají světlo, jsou budoucností efektivního pohonu kosmických lodí

Zavřít reklamu