Nejste si jisti, zda je váš partner ten pravý? Napoví vám dvě velmi důležité věci

Svět je zalitý sluncem? Až vám spadnou růžové brýle, bude už pozdě
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Vztahy 
28. srpna 2017 08:50 / Shutterstock
  1   0
To, že se vám zdá muž na první pohled krásný a sympatický, ještě nic neznamená. Ověřte si, jaký ve skutečnosti je. Stačí sledovat tyto dvě věci.

Ženy dokáží přehlédnout u muže mnoho důležitých věcí, a to hlavně v období, kdy se bezhlavě zamilují. Není to jen problém mladých dívek, ale i žen po třicítce a starších.

Pokud chcete mít jasno v tom, s kým vlastně máte tu čest, všímejte si některých věcí. Možná budete nemile překvapené, nebo si naopak ověříte to, co jste si myslely, jen jste si to nedokázaly přiznat.

Trpělivost a emoce

Díky těmto vlastnostem si můžete rychle vytvořit obrázek, jaký váš partner je. Je důležité, aby váš vyvolený neztrácel trpělivost. Pokud zároveň dokáže ovládat své emoce a nevybuchne při každé maličkosti, můžete si být jistá, že jste našla normálního, rozumného a zralého muže. Emocionální inteligence zaručuje zdravý vztah a pohodové manželství.

Jak se chová ve společnosti

Dokonce i malý detail, jako je chování ve společnosti a mezi obyčejnými lidmi, o člověku hodně prozradí. Všimněte si, jak se chová k lidem, které nezná, a kteří ho v podstatě nezajímají. Hodně vám napoví jeho komunikace třeba s číšníkem, prodavačkou či s jinou osobou v každodenních a běžných situacích. Pokud je arogantní, za každou cenu dominantní nebo na sebe strhává pozornost při každé příležitosti, zbystřete. Můžete se být téměř jistá, že se bude podobně chovat i k vám.

Samozřejmě, záleží i na jiných věcech a povahových vlastnostech, ale výše uvedené zdánlivé drobnosti vás mohou v budoucnosti uchránit od velkého zklamání.

Dobře vychovaný člověk prostě ví, co dělá, nevyvyšuje se, nedělá mezi lidmi rozdíly a především ví, jak ovládat své emoce. A pozor. Pochopitelně to platí i obráceně.

Monika Thomsonová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Za nejčistším vzduchem v Evropě se nemusíte trmácet daleko. Máte ho na dosah ruky

Dům a zahrada

Co se vám pes snaží dát najevo, když na vás upřeně zírá

Bydlení

Kdo ještě nestihl prořezat rybíz či angrešt, má nejvyšší čas. Keře se vám odvděčí kvalitnějšími...

Zavřít reklamu