Přestože tomu teploty v nížinách neodpovídají, ve Špindlu připadl nový sníh

 Ostatní 
21. února 2020 10:00 / Ema Maxová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ve Špindlu stále kraluje zima Skiareál Špindlerův Mlýn
Přestože tomu teploty v nížinách neodpovídají, ve Špindlu je stále opravdová zima a připadl nový sníh. Na více než dvaceti kilometrech sjezdovek ho leží přes půl metru.

V provozu je také večerní lyžování na nejlépe osvětlené sjezdovce v Čechách – na Hromovce. Ta je dlouhá 1540 metrů a k dispozici je i půjčovna lyžařského vybavení nebo aprés-ski bar. Díky modernímu systému technického zasněžování jsou sjezdovky vždy naprosto dokonale upravené. Jejich kvalitu oceňují i odborníci.

Špindlerův Mlýn bude tento víkend nabitý akcemi. Už zítra se po roce vrací Chinese Downhill, při kterém se 200 bikerů rozjede hromadně po červené sjezdovce dolů ve snaze být v cíli první. Klidnější povahy zase ocení Snow Show, která se tuto zimu odehrává na motivy Krkonošských pohádek. Snow Show začíná v neděli v 18:00, zároveň v této zimní sezóně naposled.

Skipasy za korunu

Řízený počet lyžařů a proměnlivé ceny skipasů jsou hlavní novinkou největšího krkonošského střediska. Zájemci si mohou už od listopadu loňského roku nakupovat skipasy dopředu online na gopass.cz podobně jako letenky. A platí, že čím dříve je koupí, tím jsou levnější. Jejich cena se navíc organicky odvíjí také od obsazenosti areálu nebo třeba počasí.

Desítky skipasů na tuto sobotu nabídne skiareál za 1 korunu. Stačí si je ulovit ve správný čas na gopass.cz, kde je možné koupit skipasy online i na jiné dny. Čas prodeje bonusových skipasů je ale pokaždé jiný a je nutné si e-shop pečlivě hlídat. Stačí mít tedy trošku štěstí a trefit správný čas.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...