Využijte letos dovolenou jinak. Investujte do sebe a pořiďte si tělo snů

 Krása 
28. června 2020 15:35 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pořiďte si postavu po které toužíte Shutterstock
Možná letos nebude možné po světě volně cestovat? Možná se vám do toho ani vlivem okolností nebude chtít? Proto můžete volný čas i peníze bez výčitek investovat do sebe!

Někdo kompletně vybaví svůj šatník novými kousky, někdo obmění svůj vozový park a někdo se rozhodne vylepšit svůj vzhled a splnit si svá tajná přání. Zapomeňte na tvrzení, že vše je třeba stihnout během zimních měsíců. Většinu zákroků z oblasti estetické chirurgie a dermatologie lze provádět bez problému po celý rok, tedy i v létě.

Tělo snů

I přes všechny snahy se vám kila nedaří vycvičit? Vyřešte je snadno a rychle pomocí nejmodernější liposukce, té laserové. „Laserová liposukce SlimLipo ubere nejen na objemu, ale díky působení laseru se zároveň kůže dokonale stáhne, bude pevnější a vypnutější, což zabraňuje vzniku nerovností a kožních převisů. To je velká výhoda oproti běžným liposukcím. Navíc je šetrná a jen s minimální rekonvalescencí,“ vysvětluje specialista na liposukční techniky MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky Yes Visage. Už druhý či třetí den po zákroku můžete normálně fungovat. Celý zákrok probíhá bez nutnosti narkózy a hospitalizace. Řešit umí například bříško, boky, stehna, ale i třeba i podbradek.

Svůdný dekolt

Ztratila vaše prsa tvar a plnost? Nebo k vám prostě příroda nebyla dostatečně štědrá? Obraťte se na profesionály. Dnes se nabízí moderní odlehčené či přirozené implantáty, které se zcela přizpůsobují poloze těla a působí stejně jako prsa vlastní, případně zvětšení vlastním tukem. Vhodnost konkrétní metody a jak by prsa na vás vypadaly lze zjistit na nezávazné konzultaci na klinice.

Řešení obezity

Snažíte se trvale zhubnout? Ovšem vždy to má stejný průběh. Milujte jídlo a proto se s velkým sebezapřením na čas omezíte a něco shodíte. Jenomže během několika dnů jsou kila zpět. A tak to jde stále dokola. Spojte síly s odborníky Kliniky Yes Visage a vyzkoušejte čtyřměsíční hubnoucí program Elipse. Jde o měkký balónek, který vznikne pouhým spolknutím kapsle ve vašem žaludku. Díky němu budete mít pocit nasycení a získáte tak možnost upravit své stravovací návyky. Balónek se pak samovolně rozpustí a vám zůstane úbytek 10-15 % z celkové tělesné váhy bez jojo efektu. Navíc si osvojíte nový životní styl, který vám může pomoci k dalšímu postupném úbytku váhy.

Viditelně mladší

Toužíte opět získat mladistvý vzhled, ale obáváte se náročného zákroku a dlouhé rekonvalescence? Hoďte všechny obavy za hlavu. Díky unikátní moderní metodě faceliftingu YES FastLift, máte po starostech. „Jde o šetrnější zákrok, který nabízí srovnatelný výsledek s radikálnější metodou faceliftingu. Zároveň umožňuje dřívější návrat do běžného života díky kratší rekonvalescenci,“ prozrazuje primář plastické chirurgie MUDr. Martin Molitor.

Tato metoda šetrného a přirozeného vertikálního vyzdvižení kůže a podkoží a odstranění přebytečné kůže povadajícího obličeje zaručuje maximálně přirozený a dlouhotrvající výsledek. Navíc zákrok lze provést ambulantně jen v lokální anestezii a bez nutnosti obvazů.

Samozřejmě dle stavu a potřeb vaší pokožky je možné podstoupit i další omlazující techniky jako je aplikace botulotoxinu, vyplní, plazmalifting, lipofilling, niťový lifting či plastiku víček.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nová verze filmu Tři oříšky pro Popelku se objeví před Vánoci v kinech, i s Pavlem Trávníčkem

Styl

Konopí a imunitní systém. Čtyři způsoby jak zvládnout virovou sezónu s CBD

Tech

Pokud máte auto s pohonem kol 4x4, pak je dobré vědět, jak jej správně používat

Zavřít reklamu