Nejlepší podprsenky, díky kterým vyhladíte tukové faldíky na zádech

Klíč je ve správném střihu a velikosti
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Móda 
13. ledna 2021 15:01 / Depositphotos
  7   1
I když si samozřejmě myslíme, že každé tělo je krásné, víme také, že některé ženy mají místa, která rády zamaskují. Třeba faldíky na zádech, které některé podprsenky tak rády ženám na zádech vytvářejí.

A hlavní příčina toho všeho? Podprsenka, která tak docela nesedí. Vaše podprsenka by měla těsně přiléhat, aby plně podporovala vaše poprsí, ale zase ne tak pevně, aby způsobovala tukové faldíky na zádech. Dobrým způsobem, jak to otestovat, je zjistit, zda se vám pod sponu podprsenky vejdou dva prsty, když ji máte zapnutou na nejvolnějším háčku. Pokud pod sponu jen tak lehce dva prsty nedostanete, je podprsenka příliš těsná.

Pro dosažení nejlepších výsledků dávejte proto pozor, aby ta vaše měla hladké okraje beze švů a široké zadní panely. Podprsenku budete nosit každý den v týdnu, takže je důležité, abyste se v ní cítily dobře, aby vám byla pohodlná a nezpůsobovala vám na zádech ony pověstné faldíky. Které podprsenky jsou tedy nejlepší?

Podprsenky bez drátků a se širokými panely

Už o tom byla řeč. Absence drátků po obvodu podprsenky je jedním z prvních kroků k dosažení toho, že vám podprsenka nebude na zádech stlačovat kůži. Druhou důležitou veličinou je pak široký panel. Čím širší, tím větší objem kůže se pod něj schová a podprsenka tak nemá, co by na zádech vytlačila.

Pravdou je, že podprsenky se dělí na dva tábory. Do toho prvního patří ty, které jsou sexy, a kterými se tudíž chcete chlubit, do druhého tábora spadají podprsenky, které jsou pohodlné, praktické a nevyrábějí faldíky. A to jsou právě ty se širokými panely.

Sportovní podprsenky

Sportovní podprsenky nemusí být nutně škaredé. Existují i takové, u nichž je hluboký výstřih ve tvaru V velmi lichotivý, zatímco jsou dostatečně široké, takže rozhodně na zádech žádné faldíky nevytváří.

Existují rovněž podprsenky, které zachovávají střih těch sportovních, ale mají jemná a sexy ramínka, takže si v takové podprsence rozhodně neuříznete žádnou ostudu.

Backless podprsenky

Tyto podprsenky se vyznačují tím, že nemají na zádech téměř žádný materiál. Široké panely podprsenky končí těsně před lopatkami a přes záda podprsenka pokračuje jen jemnými spojovacími panely se sponou.

Mezi tento druh podprsenek můžeme řadit i ty, které mají mírně širší panely, ale ramínka se kříží na zádech, takže ani při této variantě nedochází k vytlačování kůže, a přitom jsou stále velmi sexy.

Pokud tedy trpíte neblahým efektem zádových faldíků, zkuste tento problém nejprve vyřešit nákupem správné velikosti podprsenky a při jejím zkoušení aplikujte trik s prsty pod sponou. Pokud ani toto nezabere, pak si vyberte některý z výše popsaných druhů podprsenek, jejichž střihy zaručují, že se nechtěných faldíků konečně zbavíte. Dále čtěte: Zelená a hnědá kombinace outfitů je hitem nové sezony.

Mirka Malá | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají jídlo je tady samozřejmostí

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu