Proč má každá žena v kabelce nepořádek? A jak mu lze předejít!

 Ostatní 
24. července 2017 10:00 / Kateřina Kofroňová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Nepořádek v kabelce se dá velmi rychle vyřešit! Pinterest
Přiznejme si krutý fakt, že dámské kabelky jsou plné neskutečného množství věcí, které leží volně jedna přes druhou. Z tohoto důvodu je velmi obtížné v ní kdykoliv něco rychle najít. Ale jak si udělat v kabelce pořádek, když většina kabelek má jen jednu nebo dvě kapsy? Řešení je jednoduché!

Klíče, kapesníčky, mobil, tužka na oči, řasenka, gumičky, sponky, klíče od bytu, klíče od auta, mysli tyčinka, jelení lůj, rtěnka, vlhčené ubrousky na intimní hygienu, krém na ruce, hřeben, zrcátko….tohle všechno je v kabelce prostě potřeba! Jenže ouha! Téměř každá kabelka má jednu, dvě, nebo maximálně tři vnitřní kapsy. Z toho logicky vyplývá, že v kabelce prostě nikdy nemůže být pořádek.

Organizér do kabelky

Kabelku si většina žen nekupuje podle toho, jak je praktická, jakou má nosnost a kolik vnitřních kapes obsahuje. Rozhodují se téměř vždy podle barvy, materiálu a celkového vzhledu. Pak ale musí čelit neustálému nepořádku v kabelce, který prostě nejde zorganizovat.

Řešením může být organizér do kabelky, který se dá sehnat jak na internetu, tak ve spoustě obchodů nejen s kabelkami. Některé značky jej prodávají přímo jako vybavení svých kabelek, ale koupíte i takzvané univerzální organizéry. Díky nim si udržíte v kabelce pořádek a budete vždy přesně vědět, kam pro co sáhnout.

Udělejte si vlastní kapsy

Jestliže se vám nechce za vnitřní organizéry utrácet a máte šikovné ruce, můžete si kapsy do kabelky vyrobit i doma. Stačí změřit šířku a délku kabelky, nastříhat pár kusů látky těchto rozměrů, položit je na sebe a po stranách a dole sešít. Návodů je mnoho a ten svůj si najde jak zkušená švadlenka, tak i začátečnice. Výhodou je, že si vyberete takový tvar a látku, jakou chcete.

Krabičky a taštičky udělají pořádek

Klidně si ale můžete udělat vlastní malé organizéry. Například vezměte několik krabiček nebo látkových taštiček a do každé dejte určitý tip věcí. Jednu na kosmetiku, druhou na doklady, třetí na klíče od auta a od bytu a čtvrtou třeba na svačinky. Sice budete mít v kabelce několik malých taštiček, ale hned budete vědět, ve které co je.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Aňa Geislerová jako prezidentka Česka. V Čaputové prý inspiraci nehledala

Styl

Původ pověry o svatbách v květnu i nové trendy šatů pro nevěsty odhalila majitelka svatebního salonu

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu