Jak zlepšit erekci

 Zdraví 
09. srpna 2017 09:14 / Bronislava Silná
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pro dobrý sex je třeba kvalitní erekce. Problém, který má řešení! Shutterstock
Mnoho mužů trápí špatná erekce. A nejsou to jen muži starší. Někteří se uchylují k medikamentům, ale ve většině případů pomůže změna stravy. V dalším článku se dozvíte různé tipy, které vaši erekci rozhodně zlepší.

Co je třeba vědět

Erekce je děj, kdy na základě informací z mozku dojde k napumpování topořivých těles mužského pohlavního údu krví a ten se tak připraví pro pohlavní styk. Na erekci se tedy spolupodílí naše psychika, náš oběhový systém, přítomnost dostatečně vysoké hladiny testosteronu a dostatečná produkce oxidu dusnatého v těle. Když jedna ze složek chybí nebo má velký deficit, muž má s erekcí problém.

Psychika

Pro dobrý stav psychiky je třeba, aby muž nebyl přepracovaný a aby dostatečně spal. Dobrý spánek ostatně stimuluje i produkci testosteronu. Je také jasné, že záleží na přístupu ženy k sexu. Pokud žena po muži touží a dává mu to najevo, je pochopitelně erekce podstatně silnější a žena tak může mít situaci zcela ve svých rukou. Někdy se bohužel muž dostane do takového psychického napětí, že mu nepomůže ani spánek, ani roztoužená žena. Pak je na místě návštěva psychiatra či psychologa, podle povahy potíží.

Oxid dusnatý

Existuje několik potravin, které významně stimulují produkci oxidu dusnatého v těle. Patří mezi ně syrové nepražené kakao, čerstvé granátové jablko nebo šťáva z tohoto jablka. Výborný je též česnek. Další bombou je čerstvá šťáva z červené řepy, vlašské ořechy a špenát, zvlášť ten listový. Pravidelnou konzumací některé z těchto potravin si muž zlepší svou erekci.

Testosteron

Produkce testosteronu je závislá na mnoha okolnostech. Jak bylo řečeno – pomáhá dobrý spánek a zdravá psychika. Výborné jsou různé silové tréningy. Obecněji řečeno pomáhá pohyb. Na hladinu testosteronu má vliv častější sex. To zní sice jako protimluv, ale je to tak. Aby měl muž lepší sex, musí ho mít častěji. Důležitá je dostatečná hydratace organismu. Pro produkci mužského pohlavního hormonu je potřebný příjem kvalitních tuků, jako je olivový olej a kokosový olej. Pomáhá též zázvor a studená sprcha. Vyhnout byste se měli velkému množství jinak zdravého zeleného čaje a sojovým produktům, které hladinu testosteronu drasticky snižují. Neměli byste to přehánět s mlékem. Produkci testosteronu umocňuje úspěch, finanční odměna a další faktory. Z dalších jídel se hodí konzumovat hovězí maso, vejce, avokádo, brokolici, citrusy, česnek a špenát.

Další doporučení

Muž by se měl více hýbat, nepít nadměrné množství alkoholu, měl by být štíhlý s dostatkem svalů. Tyto základní parametry jsou dobrým vstupem pro zlepšení erekce v každém věku. Někomu také pomáhá přerušované hladovění, kdy se větší část dne nejí a celkový příjem se zkonzumuje během krátkého období večer.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu