Líbánky, nezapomenutelná dovolená!

Pokud plánujete svatbu, nezapomeňte i na příjemně navazující svatební cestu.
 Vztahy 
21. srpna 2017 20:33 / Shutterstock
  0   1
Měly by to být dny, které strávíte tak, že na to nikdy nezapomenete. Výběr místa, kam vyrazíte, je proto klíčový.

Svatební cesta je tím nejkrásnější zakončením náročných svatebních příprav a svatby samotné. Je to pomyslná třešnička na dortu, daleko lepší než samotná svatební noc. Na vaší svatební cestě, daleko od stresu, si užijete jeden druhého a vychutnáte si vstup do nové životní etapy.

Kdy vlastně vyrazit na svatební cestu? Hned nebo později? 

Samozřejmě, záleží především na vaší momentální náladě a potřebě, ale pokud jste se zařizováním svatby vyčerpali a potřebujete chvilku navíc, než se vzpamatujete, dopřejte si menší pauzu. Na regeneraci si vyhraďte s klidnou duší hned několik dní, pak teprve můžete vzlétnout nebo vyjet za novomanželským dobrodružstvím.

Města lásky

Milujete ruch velkoměsta, restaurace, malebné kavárny, trhy a úchvatné památky? Ideální volbou je pro vás některá z evropských metropolí. Mezi nejproslulejší města lásky patří samozřejmě Paříž a Řím. 

Dokonalé pláže

Lákají vás spíš bělostné pláže, azurové moře a sluníčko, ale chcete něco exkluzivnějšího, než je Chorvatsko či Bulharsko? Co takhle Madeira, ostrov věčného jara či zelená perla Atlantiku? Nebo Mauricius, modrý klenot Indického oceánu?

Trocha dobrodružství

Jste spíš dobrodružný typ a ležení na pláži není nic pro vás? Potřebujete stále něco dělat, objevovat nepoznané, zdolávat výzvy? A co takhle cesta do Apuseni, vápencového ráje s možností prohlídek jeskyní. Nebo třeba na Korsiku, ostrov krásy, který nabízí tak rozmanitou přírodu, že se tam nebude nudit vážně nikdo.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Postavte si na zahradě venkovní pec na pizzu. Není to nijak složité a všem udělá velkou radost

Zavřít reklamu