Existuje mnoho druhů dámských kalhotek. Vyberte si pro sebe ty správné

 Móda 
19. června 2020 12:20 / Eva Vogelová
  2
📷
9 fotografií v galerii
Pořiďte si kalhotky, které vám dokonale padnou  Depositphotos
Výběr spodního prádla je velmi důležitý. Měly byste se v něm cítit pohodlně a následně řešit, zda v něm vypadáte dobře. Jednoduše by vám mělo sedět po všech stránkách. Naštěstí existuje velké množství druhů kalhotek. Zjistěte, z jakých si můžete vybírat.

Necítíte se ve svých kalhotkách dobře? Svírají vás, nebo jsou vám naopak velké? Nejspíš nosíte špatný druh spodního prádla či jeho velikost. Podívejte se na následující přehled spodního prádla a vyberte si z něj takové, které by vám mohlo sedět lépe.

Klasické kalhotky

Klasické kalhotky se hodí na každodenní nošení. Pokud si vyberete správnou velikost, nikde vás nebudou tlačit. Budete se v nich cítit pohodlně. Nejsou sexy, ale rozhodně vás neudělají ošklivými. Klasickým střihem kalhotek jednoduše nic nezkazíte. Klasické kalhotky zakrývají téměř celý zadeček a nemají vzadu žádný šev. Můžete si je pořídit i s vyšším pasem.

Brazilské kalhotky

Brazilky jsou mezi ženami velmi oblíbené bikiny. Na pohled totiž vypadají dobře a zároveň jsou i pohodlné. Brazilky tvoří kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy. Na hýždích bývají vykrojené, takže jejich majitelkám na pohled utvoří sexy zadeček. Existuje několik variant. Některé brazilky jsou vykrojené více, jiné méně. Vyrábí se z různých materiálů, například z bavlny či krajky.

Nohavičkové kalhotky

Střih nohavičkových kalhotek se podobá pánským boxerkám. Nevypadají příliš sexy, ale zajistí vám pohodlí. Budou vám slušet, pokud máte široké boky. Na hýždích většinou mají šev, který vám hezky vyrýsuje obě půlky zadečku. Kalhotky mají různou délku nohaviček a některé z nich mají i vyšší pas. Musíte si však zvolit správnou velikosti, aby vás příliš netěsnily. Můžete v nich bez problémů sportovat. Na rande si je však raději neoblékejte. Hodí se spíše do zimního období, protože vás zahřejí více než ty klasické.

Tanga

Tanga na ženách milují hlavně muži. Odkrývají totiž téměř celý zadek. Některé ženy je naopak nesnášejí, protože se zařezávají mezi půlky a cítí se v nich nepohodlně. Hodí se do letních měsíců, když nosíte šaty. Čím méně oblečení ve vysokých teplotách budete na sobě mít, tím méně se budete potit. Tanga, která mají v přední části menší trojúhelník a v zadní pouze zúžený kousek látky, se nazývají thong. Existují ještě další tanga, kterým se říká string. Jde o kalhotky, které mají v zadní části pouhou šňůrku.

Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky jsou poměrně nepohodlné, ale mají svůj účel. Pokud se chcete dostat do svých oblíbených šatů a vypadat v nich štíhle, stahovací kalhotky vám s tím pomohou. Dobře totiž stáhnou vystouplejší bříško a širší zadeček. Rozhodně si je však neberte na rande, pokud plánujete se svým protějškem skončit v posteli. Přečtěte si o tom, jak se hezky obléct, když máte větší poprsí.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ivanka Trump se prohání v Egyptě na velbloudech jen několik dní poté, co prasklo, že donáší FBI na svého...

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině