Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. A ceny půjdou dolů!

 Ostatní 
07. listopadu 2018 06:00 / Ema Maxová
  0   0
📷
3 fotografie v galerii
Zima se blíží a přípravy na lyžařskou sezonu jsou v plném proudu Skiareál Špindlerův Mlýn
Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezonu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů.

Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.
 
„Náš věrnostní systém GOPASS není našim klientům neznámý, setkávají se s ním již čtvrtou sezonu. Svět se digitalizuje a my s ním. Proto je pro nás prodej skipasů přes internet největší prioritou. Skipasy na internetu letos dokonce zlevňujeme. Pokud si lyžař zakoupí jakoukoliv permanentku v našem e-shopu gopass.cz s předstihem tří a více dnů, vyjde ho ještě levněji než v loňském roce. Nákup z pohodlí domova tak bude nejen nejpohodlnější, ale i nejlevnější,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že se stačí jen zaregistrovat na www.gopass.cz a využívat slevy, odměny a výhody.

Při nákupu online tři a více dní dopředu ušetří zákazníci oproti cenám v hlavní sezoně na kamenné pokladně 180 korun.

Novinka zimy 2018/2019: Samoobslužná klientská centra GOPASS Tickets

Skiareál Špindlerův Mlýn myslel i na ty, kteří nechávají nákup skipasů na poslední chvíli. Nadcházející lyžařská sezona ve Špindlu přináší možnost zakoupit si lacinější skipas také přímo ve středisku. Ve Svatém Petru, Medvědíně i Horních Mísečkách najdou návštěvníci nově speciálně vyhrazená a označená místa – GOPASS Tickets se samoobslužnými pokladnami. U klientských center bude k dispozici vyškolený personál, který klientům s nákupem lacinějších skipasů pomůže.

K nákupu skipasu přes samoobslužnou pokladnu bude potřeba mít u sebe GOPASS kartu nebo se na místě zaregistrovat. Další novinkou je to, že čipová karta GOPASS bude při registraci jako jediná v České republice na místě zcela zdarma. Zákazníci ji dostanou bez jakékoli zálohy. Za skipasy pořízené přes GOPASS Tickets zaplatí zákazníci jen bezhotovostně platební kartou.

„Ve středisku má klient stále možnost volby nákupu skipasu. Může využít samoobslužné GOPASS automaty s bezhotovostní platbou, a získat tak skipas za cenu stejnou jako loni, nebo využít klasickou kamennou pokladnu s nejdražším nákupem,“ sdělil René Hroneš. Cena skipasu pro dospělého v hlavní sezoně vyjde na 820 korun při nákupu 3 a více dní dopředu přes e-shop gopass.cz, na 890 korun prostřednictvím GOPASS Tickets ve středisku a na 1000 korun v klasické kamenné pokladně. U šestidenního skipasu je přes e-shop oproti kamenné pokladně úspora přes tisíc korun pro dospělého.

Skiareál zavádí novou technologii úpravy sněhu

Do nadcházející lyžařské sezony investuje Skiareál Špindlerův Mlýn několik desítek milionů korun. Jako jedno z prvních středisek v Čechách zavádí novou technologii úpravy sněhu SNOWsat, jež šetří až dvacet procent zdrojů.

„Dosud jsme posuzovali množství sněhu na sjezdovkách odhadem a sondami. SNOWsat měří sněhovou pokrývku digitálně pomocí GPS, a to s přesností tři centimetry. Speciální čidla na rolbách ušetří naftu, elektřinu, vodu a sjezdovky budou připraveny kvalitněji a v kratším čase,“ vysvětlil Hroneš.

Efektivnější technologii zasněžování budou využívat ve Špindlerově Mlýně hned tři rolby. Skiareál dále chystá další modernizaci zasněžovacího systému, chce testovat novou generaci sněžných děl a plánuje rozšíření snowparku. Část překážek areál umístil i v trase pod novou mísečskou lanovkou, takže se žádný příznivce freestylu nebude nudit ani cestou do parku. Z dojezdu snowparku letos zmizel i zchátralý objekt bývalé ubytovny, snowpark tak získal ještě větší prostor. K rozšíření došlo také u dětské zóny v Horních Mísečkách. Ve finále jsou pak přípravné práce na propojení areálů Svatý Petr a Medvědín.

„Jsme ve finálním stádiu. Dokončujeme studii vlivu na životní prostředí EIA a intenzivně pracujeme na zapracování nových environmentálních požadavků do projektu. Stavebně a finančně jsme připraveni okamžitě stavět,“ dodal René Hroneš.

Témata: zima, lyže, lyžování
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Madonnina dcera Lourdes promluvila o tom, proč se od své slavné matky distancovala hned po střední škole a...

Styl

Sexuální násilí má nejen psychické, ale také dlouhodobé fyzické dopady

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu