Energetický upír nemusí být pouze člověk. Energii vám vysávají i tyto věci

Energii vám nemusí ubírat jen lidé, ale i věci, které kolem sebe shromažďujete
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Ostatní 
05. listopadu 2018 12:31 / Shutterstock
  3   1
To, proč nám nějaká věc dokáže ubírat energii, stále zůstává záhadou. Ale často to bývá právě oblíbený domácí kousek, který jste si nedávno zakoupili a který vás "ničí". Většinou jde o nábytek nebo interiérový doplněk, který je ve vaší domácnosti vcelku zbytečný a dá se říci, že vám to právě takovým "vysáváním" energie dává najevo.

Víte, jaké jsou nejčastější věci v domácnosti, které z vás dokážou vysát energii? Každý má pár takových kousků doma, tak co se jich zbavit?

Zrcátka

Zrcátka a zrcadla byla odjakživa považována za magická, a proto je zcela jasné, že budou první na našem seznamu. Třeba slepá zrcadla. Taková zrcadla se odspodu odlupují, jsou našedlá, matná a k ničemu neslouží. Určitě se najde pár domácností, kde jsou považována za vkusnou starožitnost, popřípadě se už dlouho odkládá jejich vyhození. Taková zrcadla však patří k vysavačům energie.

Dárky

Další věcí, která vás dokáže obrat o energii, jsou dárky. Mohou být od přátel, ale i od nepřátel, respektive lidi, kteří vám nepřejí nic dobré. Takového dárku, který vám daroval někdo, kdo vás nemá rád nebo vy jeho, se zbavte co nejrychleji, i když je drahý či krásný. Stejně není dobré mít vystaven dárek, který se vám nelíbí. Oba vám totiž ubírají energii.

Pryč s rozbitými věcmi

Každý z nás má doma něco, co je pokažené. Ať už jsou to dvířka na skříni, zlomený věšák, kapající kohoutek, nefungující světlo a podobně. A přesně toto jsou další zloději energie. Vše, co je pokažené nebo co funguje pouze zpola, je třeba okamžitě odstranit. Jsou to věci, které se skoro nikdy nedají opravit a vy do nich budete zbytečně investovat energii i peníze.

Pryč se vzpomínkami na expartnera

Do této kategorie rozbitých, porouchaných či dosluhujících věcí v domácnosti, lze zařadit i ty po vašem ex. Rozchod rozhodně nepatří mezi hezké chvíle v životě a každá jedna věc, která vám tento okamžik připomene, vám ubírá energii. Stejně tak i vzpomínky, které zůstanou ukryté v předmětech, vám mohou kazit náladu a znepříjemňovat vám život. O tom, jak se vyrovnat s rozchodem, jsme psali před časem.

Suché květiny

Máte raději suché kytice namísto těch čerstvých? Tak v tom případě máte problém. Uschlé květiny a stejně i ty umělé patří k silným lovcům energie. Suchou kytici si můžete ponechat určitý čas, pár měsíců, ale pak byste ji měli nahradit živou a čerstvou. 

Sváteční výzdoba

V podobném duchu se nese i sezónní výzdoba bytu. Pokud patříte k lidem, kteří mají svátky rádi, hlavně ty vánoční, tak pak víte, kolik práce vám dá hezká sváteční výzdoba. Je jasné, že s jejím odklízení někdy trochu váháte a než se nadějete je březen. A to je špatně. Měli bychom se obklopovat pouze aktuálními věcmi, kterými právě žijeme.

Staré hračky i oblečení

Máte doma hračky po vašich dětech? Pryč s nimi! Mít doma odložené dětské hračky má několik nevýhod. Pokud se k vám dospělé dítě vrátí, můžete v nich vyvolat nepříjemné pocity, že už dítětem dávno není a to je někdy silnější, než ty příjemné vzpomínky na dětství. Stejné pocity a pravděpodobně silnější, vyvolají hračky ve vás. Budete truchlit za obdobím, kdy bylo vaše dítě ještě malé. A působí to negativně na naši energii i náladu. Některé hračky je opravdu škoda vyhazovat. Poradíme, jak je využít. Čtěte zde.

Stejně byste se měli zbavit i starého oblečení. To se týká kousků, které jste nenosili více než rok.

Monika Thomsonová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Levandulová perla Jadranu: Navštivte jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě

Dům a zahrada

Hledáte pohovku i postel v jednom? Řiďte se těmito radami

Bydlení

Nedostatek přirozeného světla má vliv na zdraví. Citlivé jsou na to hlavně děti

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu