Metoda, která okysličí celé tělo a zajistí vám zdraví

Okysličené tělo je jistotou pevného zdraví
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Zdraví 
09. listopadu 2018 10:09 / Pixabay
  7   1
Říká vám něco terapie kyslíkem? Možná jste se s ní setkali pod názvem oxygenoterapie. Poslední dobou hodně nabírá na popularitě. A právem. Kvůli stresu jsou naše těla špatně dokysličená, takže pravidelná kůra touto terapií dokáže náramně zlepšit náš zdravotní stav. Vyzkoušejte ji!

Kyslík je přírodní prvek, který byl objeven v roce 1774. Jako jednomu z mála mu jsou připisovány anti-aging účinky. Dokáže udržet mládí, zdraví i plnost života. Jeho nedostatek nám může život docela zkomplikovat nemocemi. Kyslíková terapie je tedy vhodná nejenom léčebně, ale i preventivně. Kyslík prostě k životu potřebujeme.

Buďte zdraví

Nedostatek kyslíku v těle trápí spoustu lidí. Že se tento problém týká i nás poznáme tak, že jsme často unavení, nesoustředění, máme problémy s pamětí, naše výkonnost je snížená, máme zpomalené reakce, trápí nás bolesti v krku nebo migrény, či se nám za poslední dobu zhoršil zrak či sluch. Regenerační léčba kyslíkem je jedna z moderních léčebných procedur, která s těmito problémy dokáže vcelku rychle zatočit. Je vlastně náramně jednoduchá – využívá příznivého působení kyslíku na naše tělo.

Celá procedura probíhá tak, že se pohodlně usadíte či ulehnete a inhalujete kyslík ve vyšší koncentraci, než v jaké je přítomný ve vzduchu. Tím, že se zvýší koncentrace kyslíku v krvi, zrychlí se krevní oběh a následně se dostává více kyslíku do všech tkání.

Nadopujte se kyslíkem

Oxygenoterapie způsobí, že buňky se ozdraví a mohou produkovat více energie. Dochází i k urychlení růstu a regeneraci. Zlepšuje se hojení ran a celkově se zpomaluje proces stárnutí. Tělo se lépe dokáže poprat se stresem a nadměrným přetěžováním. Odplaví se únava a celkově se zlepší náš psychický stav.

Terapie kyslíkem může mít při delším využívání pozitivní efekt na zvýšení fyzické kondice, léčí poinfarktové stavy, má příznivý vliv na cukrovku i vysoký krevní tlak. Podstoupit byste ji měli v případě, že vás trápí dýchací potíže, kardiovaskulární onemocnění, nemoci žaludku i centrálního nervového systému. Vhodná je i po operacích k doléčení.

Oxygenoterapie je regenerační léčba kyslíkem prostřednictvím aplikace kyslíkové masky nebo kyslíkových brýlí. Terapie napomáhá celkové regeneraci organizmu zejména při nadměrném zatížení stresem, migrénách, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu a doporučuje se i z preventivních důvodů. Oxygenoterapie není vhodná pro lidi trpící epilepsií, zvýšenou činnosti štítné žlázy nebo kteří jsou po transplantaci orgánů. Pomáhá i při bolestech kloubů.

Elixír mládí

Bez kyslíku nemůžeme žít. Jenže znečištěné prostředí a často i nevhodné životní návyky (kouření apod.) nám kyslíku ubírají. A špatné je následně i jeho vstřebávání. Doporučená doba terapie je cca hodina týdně. V některých případech je možné jednorázově podstoupit třeba i dvouhodinovou terapii. Během oxygenoterapie dýcháme kyslík přes nosní kanylu nebo obličejovou masku. Během terapie je možné si číst nebo třeba i pracovat na notebooku. Terapie je vhodná pro dospělé i děti.

📷
3
fotografie
Martina Langová | inStory.cz
Kam dál?
Brní vám prsty? Může to být varování před zákeřnou nemocí
Hubnoucí čaje. Podvod nebo skutečně fungují?
Arašídy jsou velmi zdravá luštěnina. Čím nám však mohou uškodit?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Na horách nemusíte pouze lyžovat. V kraji seriálu Doktor Martin vás čeká spousta zábavy

Dům a zahrada

Triky v péči o pokojové rostliny, které jste ještě nevyzkoušeli

Bydlení

Vybíráte stojan na stromeček? Ne každý se hodí pro všechny

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn