Kouzlo svatební noci...

 Vztahy 
11. května 2017 17:43 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nemusí to být vaše poprvé, ale stejně by měla být svatební noc výjimečná.  Shutterstock
Je to úžasné, řekli jste si své ano a teď Vás čeká nový společný život... Každý pár se velice těší nejen na svatební den, ale také na svatební noc, kde si budou oba novomanželé moci plně užít jeden druhého.

Mezi všemi výzkumy na téma první sex, první sex s novým partnerem a podobně nám chybělo jedno velké téma. Sex o svatební noci a novomanželský sex. A výsledky byly překvapující. Téměř polovina párů žádný sex o svatební noci neměla!

Výzkumu se zúčastnilo 2 138 lidí, kteří měli svatbu v uplynulých třech letech. Z párů, kteří svou svatební noc musely odložit, 24 % přiznalo, že to bylo díky příliš opilému novomanželi! 16 % nevěst bylo naopak příliš unavených, nebo rovnou usnuly. A naopak 13 % novomanželek bylo opilých. 4 % párů přiznaly, že ženich byl tak unavený, až usnul.

Vzhledem k tomu, že v dnešní době spolu většina párů žije již před svatbou, ztratila pro většinu novomanželů svatební noc svůj původní význam a důležitost. Tedy alespoň ve smyslu první sexuální zkušenosti. Některé páry proto dnes na svatební noc jako na důležitý okamžik zcela rezignovaly, jiné se ale stále snaží udělat si tuto noc krásnou a speciální i přes to, že zdaleka není jejich první společně prožitá. 

Takže - když už k naplnění svatební noci najdete dostatek energie, zkuste si ji něčím ozvláštnit, aby se, stejně jako celá svatba, zařadila mezi nezapomenutelné zážitky. 
Před romanticky prožitou nocí je vhodná romantická procházka při svitu hvězd, která dodá Vaší noci správnou atmosféru. Při procházení si skvěle užijete jeden druhého a budete se na sebe těšit ještě o dost víc.

Každý pár potěší, když je místo, kde bude svatební noc probíhat, tzv. novomanželsky upravené. Tedy když je připravené vychlazené šampaňské, ve váze voní květiny, aj. Romantické plamínky svíček a plouživá hudba, kterou máte oba rádi, také perfektně doplní atmosféru. Své také udělá, když naplníte celou místnost oblíbenou vůní. Vůně totiž stimulují emoce, vzpomínky a nálady. Uklidní Vás, uvolní, povzbudí, ale také probudí. Mezi vůně, které povzbuzují vzrušení a sexuální touhu patří například ylang-ylang, santalové dřevo, levandule nebo jasmín. Neprohloupíte, ani když si navzájem poskytnete masáž nohou či celého těla.

Nic nezkazíte ani bublinkovou koupelí či drobným občerstvením, které Vám jistě přijde po namáhavém dni vhod, protože dost možná jste na jídlo neměli ani čas.

A na co by žádná nevěsta neměla zapomenout?

Jistě, musíte být dokonalá a Vaše svatební šaty musí zářit a být jednoduše skvostné, ale nezapomínejte na to, co budete ukrývat pod nimi. Ano, máme na mysli svatební luxusní spodní prádlo, které bude jako třešnička na dortu pro Vašeho prince i pro Vás. Nad výběrem spodního prádla by nevěsta měla strávit nějaký čas, protože by mělo být jedinečné a dodávat pocit výjimečnosti.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...