Jsou pro vás podpatky utrpení? S těmito triky v nich ustojíte celou noc

Podpatky dělají každou ženu více sexy
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Móda 
25. ledna 2019 06:31 / Depositphotos
  0   0
Plesová sezona je v plném proudu. A k ní neodmyslitelně patří nejenom krásné šaty, ale také střevíčky na podpatcích. Jak v nich ale vydržet celou noc? S těmito triky to zvládnete.

Vysoké podpatky sluší každé ženě a dělají ji také víc sexy. Jenomže řadu žen od nošení podpatků odradí už jenom myšlenka na to, že budou mít na druhý den zase puchýře, oděrky a bolavé nohy. Ale už tomu tak být nemusí. Stačí nad „jehláči“ vyzrát a jejich nošení už nebude utrpení ale radost.

Poškrábejte stélku

Možná si budete ťukat na čelo, proč máte hned nové boty „ničit“, ale věřte, že i řada celebrit na tento trik nedá dopustit. Jakmile si koupíte nové boty, zdrsněte jejich vnitřní stélku třeba kartáčem, nůžkami nebo škrabkou. Díky tomu vám nebude noha v botách klouzat a prsty nebudou narážet na špičku boty.

Použijte antiperspirant

Nohy se potí všem, a to bez rozdílů. Jenomže to je právě ten důvod, proč se vám pak na noze dělají odřeniny a puchýře. Jakmile se chodidlo zpotí, začne v botě klouzat a dřít se o vnitřek. Pokud si před tím, než se obujete, postříkáte chodidlo antiperspirantem, nic takového se vám už nestane. Nohy si můžete rovněž přestříkat i během večera.

Slepte si prsty

Ne, to není žert. Opět jde o trik modelek, které si slepí prostředníček a prsteníček k sobě páskou. Noha je pak stabilnější. A prsty na sebe vezmou část bolesti z chodidel. Samozřejmě, že tento trik nelze uplatnit v případě, že jdete v botách s otevřenou špičkou.

Použijte silikon

Chůzi na podpatcích značně odnáší také palec. Nezodpovědné nošení podpatků může způsobit až vybočený palec, o kterém jsme psali zde.  Svůj palec však můžete od těchto trápení ušetřit, pokud si do podpatků pořídíte silikonovou ochranu palce, která bříško palce ochrání. Silikonové vložky můžete použít i na další části chodidla, třeba pod patu. Nebo si pořiďte speciální na patách polstrované punčocháče. Díky tomu získáte oporu a pohodlí.

Sedněte si

Pokud máte tu možnost, zkuste si každých dvacet minut sednout, zujte si boty a chodidla i paty si promasírujte. Tyto úkony můžete udělat třeba ve chvíli, kdy si odskočíte na toaletu.

📷
4
fotografie
Šárka Sokolská | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Národní park Bavorský les: Nedotčená příroda, vodní bystřiny i divoká zvěř hned za humny

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

Bydlení

Skalka není jen hromada kamení. Jak ji na zahradě vytvořit?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu