Podzimní trendy v barvách na nehty, které budete chtít nosit i v zimě

Podzimních trendů je hned několik
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
27. září 2020 10:18 / Depositphotos
  3   0
Už si pomalu chystáme stylové kardigany, sáčka a bundy, ve kterých vyrazíme do podzimní sezony. Ale potřebujeme k tomu také nějakou módní úpravu našich nehtů.

Ale nejde jen o estetické hledisko. V zimě nehty totiž trpí, takže nějaké pěkné lakování, které je navíc ochrání před nepříznivým počasí, se vysloveně hodí. Jenomže jakou barvu zvolit? Stylisté přišli s poměrně dlouhým seznamem barev, které na podzim pofrčí a budou trendy i v zimě.

Pastelové a tmavé budou hitem

Zdá se, že opravdu velkým hitem budou tmavě zelené laky, o kterých stylisté tvrdí, že jsou velmi elegantní. A to samé platí také pro semišový lak na nehty pastelového a elegantního odstínu. A v neposlední řadě je tu pastelový odstín růžové, který nemá vůbec nic společného se stylem "barbie".

A pokud chcete něco ještě tmavšího, pak je tu pastelově černá, lak v barvě tmavého kakaa nebo pastelová azurová.

Podzimní červená nesmí chybět

Červené laky na nehty jsou samozřejmě klasikou, kterou trendy nikdy nevynechají. A nestane se tak ani během nadcházející sezony.

Hitem mezi červenými odstíny na podzim bude červený merlot se sametově hladkým povrchem. Nezkazíte ale nic ani klasickou rudou. A pokud chcete něco víc výjimečného, pak hledejte laky, jejichž červený odstín bude připomínat červenou z upírských filmů.

A stejně jako květ růže i její tradiční teplá červená nikdy neselhává. Je to dokonalá barva, která oživí šedé zimní dny.

Třpytivé laky z módy nevyšly

Říká se, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy a také budou skvěle vypadat na vašich nehtech. Pokud tedy použijete lak s diamantovým holografickým leskem, ve kterém se zrcadlí záblesky těchto drahých kamenů.

Hodit se může i stříbrný lak s třpytivým kovovým leskem, nebo lak s fialovým odstínem s holografickým leskem. A v neposlední řadě je tu i něco velmi fatálního v podobě černého třpytivého laku. Nebo můžete vyzkoušet něco méně extravagantního v podobě třpytivé barvy rosé.

A na závěr nezapomeňte na jednu důležitou věc. Zimní bílá to jistí. A tento čerstvý odstín bude doslova hitem. Místo ploché bílé přináší zajímavě kouřový a třpytivý odstín, připomínající sníh na vrcholu hory. Dále čtěte: Jak vybrat vhodnou barvu na vlasy.

Mirka Malá | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Postavte si na zahradě venkovní pec na pizzu. Není to nijak složité a všem udělá velkou radost

Zavřít reklamu